• Serviss

  Apkalpošana un serviss

 • Serviss

  Iekārtu uzstādīšana

 • Serviss

  Rezerves daļas

 • Serviss

  Klientu atbalsts

Apkalpošana un serviss

Dayton Group nodrošina saviem klientiem apkalpošanas un servisa pakalpojumus visā Latvijas teritorijā. Pateicoties iekārtu rezerves daļu pieejamībai un mūsu kvalificētajam servisa personālam uzstādītās iekārtas kalpos jūsu vajadzībām bez pārtraukuma. Dayton Group šobrīd ir lielākais servisa pakalpojumu sniedzējs tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas jomā, kā arī profesionālākais tehnoloģisko iekārtu serviss Latvijā.

Iekārtu uzstādīšana

Mūsu servisa centrs atrodas Mārupē, no kurienes apkalpojam mūsu klientus visā Latvijas teritorijā. Iekārtu uzstādīšanu veic pieredzējuši profesionāļi, kuri nodrošina uzstādīto iekārtu darbības atbilstību klientu vajadzībām un to iekļaušanos klientu esošajās ražošanas sistēmās.

Rezerves daļas

Pateicoties Dayton Group ilglaicīgajai sadarbībai ar iekārtu ražotājiem, mēs operatīvi nodrošinām nepieciešamās rezerves daļas un iekārtu paplašinājumus atbilstoši mūsu klientu vajadzībām, tajā skaitā arī iekārtu bojājumu gadījumos. Mēs garantējam visplašākā klāsta rezerves daļu pieejamību visām iekārtām, kuras mēs uzstādām. Turklāt mēs spējam piegādāt rezerves daļas īsā laikā – arī tad, ja vajadzīgā detaļa nav pie mums noliktavā.

Klientu atbalsts

Vēršoties mūsu apkalpošanas dienestā telefoniski vai ar e-pasta starpniecību, ikviens klients var saņemt profesionālu konsultāciju un padomu attiecībā uz iekārtu darbību, apkalpošanu vai tehniskām kļūmēm.