Jaunumi

16.01.2024 » Aicinām Jūs apmeklēt izstādi “Anuga FoodTec 2024″

Anuga FoodTec 2024Aicinām Jūs apmeklēt izstādi “Anuga FoodTec 2024″, kas norisināsies no 19/03/2024 līdz 22/03/2024 Ķelnē, Vācijā. Šī starptautiskā izstāde ir vadošais notikums pārtikas un dzērienu nozares speciālistiem, pulcējot kopā novatorus, uzņēmējus un profesionāļus no visas pasaules.

Izstāde piedāvās plašu produktu un tehnoloģiju klāstu, kas aptver visu pārtikas un dzērienu ražošanas ķēdi. Jūs varēsiet iepazīties ar jaunākajiem nozares risinājumiem, inovācijām un tendencēm, kā arī uzzināt par tehnoloģiskajiem jaunievedumiem un labākajiem risinājumiem pārtikas un dzērienu ražošanas jomā.

Izstādes ietvaros ir iespēja piedalīties produktu prezentācijās, dalīties pieredzē ar nozares ekspertiem un veidot jaunus biznesa kontaktus. Šeit Jūs varēsiet sastapt gan esošos sadarbības partnerus, gan paplašināt savas profesionālās saiknes, kas palīdzēs attīstīt Jūsu uzņēmuma iespējas un izaugsmes potenciālu.

Lai nodrošinātu komfortablu izstādes apmeklējumu, mēs esam gatavi sniegt nepieciešamo atbalstu, koordinējot tikšanās ar Dayton SIA pārstāvētajiem aprīkojuma ražotājiem un nodrošinot informāciju par izstādes norisi. Šajā vēstulē atradīsiet īsu aprakstu par uzņēmumiem, ar kuriem sadarbojamies un kuri piedalīsies izstādē.

Aicinām Jūs izmantot iespēju apmeklēt šo izstādi. Lai saņemt ielūgumu, lūdzu reģistrēties izstādes apmeklējumam. Bet, ja nepieciešama palīdzība droši sazināties ar mūsu komandu.

Izstāde notiks izstāžu centrā Koelnmesse, Vācijā, Ķelnē, Messeplatz 1, no šā gada 19. – 22. martam. Darba laiks no 9:00 līdz 18:00, izņemot saīsināto dienu 22. martā līdz plkst. 16:00. Sīkāku informāciju meklējiet https://www.anugafoodtec.com/

Lai mēs varētu operatīvi līdz Jums nogādāt ielūgumus uz izstādi, lūdzu, aizpildiet pieteikumu šajā lapā:

>>> PIESAKIES ŠEIT <<<


Izstādē būs iespēja iepazīties ar sekojošiem DAYTON SIA pārstāvētajiem aprīkojuma ražotājiem tirdzniecības uzņēmumiem:

HOJA Maschinenbau-Metallbau GmbH
Anuga FoodTec 2024
Vācu uzņēmums HOJA nodarbojas ar pilnu risinājumu izstrādi, ražošanu, piegādi un montāžu rūpnieciskām cepešpannu sistēmām. Augstākās kvalitātes risinājumi, kas tiek ražoti Vācijā kopš 1982. gada.
Atšķirībā no ražotājiem, kas izmanto plastikāta konveijera lentas, HOJA ir atgriezušies pie gadu simtiem pārbaudītas cepšanas tehnoloģijas un izmanto pannas, kas izgatavotas no čuguna. Atšķirības ir redzamas, baudāmas un izgaršojamas. Nav mazsvarīgi, ka sistēmai ir ievērojami zemākas prasības apkopes ziņā.

Atrašanās vieta: halle 6.1 stends C070 D079.


MIMASA WASHTECH SLU.
Anuga FoodTec 2024
MIMASA ir uzņēmums, kas specializējas automātisku mazgāšanas un dezinfekcijas iekārtu ražošanā pārtikas un dzērienu nozarē. Uzņēmums ir pazīstams ar savu augsto kvalitāti un modernajām tehnoloģijām, kas piedāvā efektīvus un higiēniskus risinājumus pārtikas ražošanas vajadzībām.
MIMASA piedāvā plašu automātisko mazgāšanas iekārtu klāstu, kas ietver gan transportieru un konteineru mazgāšanas iekārtas, gan tvertņu mazgāšanas un dezinfekcijas sistēmas. Šīs iekārtas palīdz uzlabot higiēnu un nodrošināt atbilstību stingrajām pārtikas drošības normām.

Atrašanās vieta: halle 6.1 stends E010 F019.


Deighton Manufacturing UK Ltd.
Anuga FoodTec 2024
Deighton Manufacturing ir uzņēmums, kas specializējas pārtikas apstrādes un ražošanas aprīkojuma izstrādē. Uzņēmums piedāvā inovatīvas tehnoloģijas, kas palīdz uzlabot pārtikas ražošanas procesus, nodrošinot efektivitāti un kvalitāti.
Deighton Manufacturing var piedāvāt dažādas aprīkojuma iespējas, kas ietver formēšanas, panēšanas, transportēšanas, cepšanas un citu aprīkojumu. Uzņēmuma piedāvātie produkti ir pielāgojami gan maziem uzņēmumiem, gan lieliem rūpnieciskiem procesiem, nodrošinot klientiem elastīgus un efektīvus risinājumus pārtikas ražošanai.
Uzņēmums lepojas ar savu tehniskās ekspertīzes līmeni un uzņēmējdarbības filozofiju, kas vērsta uz klientu vajadzībām.

Atrašanās vieta: halle 6.1 stends F090.


Kronen GmbH
Anuga FoodTec 2024
Kronen ir uzņēmums, kas specializējas augļu, dārzeņu un salātu pārstrādes iekārtu ražošanā. Šis uzņēmums ir pazīstams ar savu augsto kvalitāti un inovatīviem risinājumiem pārtikas apstrādes nozarē.
Kronen piedāvā plašu produktu klāstu, sākot no griešanas un mazgāšanas iekārtām līdz konservēšanas un pildīšanas iekārtām. Viņu tehnoloģijas ir pielāgojamas gan lielajiem pārtikas ražotājiem, gan mazākiem ražošanas uzņēmumiem, nodrošinot augstu produktivitāti un efektivitāti. Uzņēmuma ražotās iekārtas atbilst visaugstākajiem nozares standartiem.

Atrašanās vieta: halle 10.1 stends G008.


Bandall BV
Anuga FoodTec 2024
Bandall piedāvā iepakojuma etiķešu aplīmēšanas iekārtas, kas ļauj elastīgi un precīzi marķēt produktus. Izmantotās tehnoloģijas ir pielāgojamas dažādiem produktiem un iepakojuma veidiem, piedāvājot pielāgojamus risinājumus klientu vajadzībām.
Ar uzņēmuma Bandall tehnoloģijām var uzlabot aplīmēšanas efektivitāti, samazināt atkritumu daudzumu un nodrošināt estētisku un funkcionālu produktu iepakojumu. Uzņēmums piedāvā inovatīvus risinājumus, lai uzlabotu iepakošanas procesus un palīdzētu iepakojumiem būt pamanāmiem tirgū.

Atrašanās vieta: halle 8.1 stends A041.


Foodlogistik Fleischereimaschinen GmbH
Anuga FoodTec 2024
Foodlogistik ir Vācijas uzņēmums ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi pārtikas pārstrādes iekārtu ražošanā. Darbības virziens ir produktu rīvēšana, smalcināšana, griešana kubiņos un citi. Ar šīm iekārtām variet ne tikai apstrādāt dārzeņus, bet arī piemēram sarīvēt sieru, sagriezt gaļu kubiņos šašlikam vai steikam utt.

Atrašanās vieta: halle 6.1 stends A071.


Mado GmbH
Anuga FoodTec 2024
Mado ražo plašu sortimentu dažāda veida gaļas pārstrādes iekārtas. Uzņēmuma sortimentā ir gaļas mašīnas, kuteri, gaļas zāģi utt. Mado ir vairāk nekā 50 gadu pieredze iekārtu ražošanā un tas ir vadošais uzņēmums savā segmentā. Iekārtas ir pazīstamas ar savu augsto kvalitāti un tās joprojām tiek ražotas Vācijā.

Atrašanās vieta: halle 9.1 stends B060 C079.


Vakona GmbH
Anuga FoodTec 2024
Vakona GmbH ir uzņēmums, kas specializējas rūpniecisko maisīšanas un inžektoru ražošanā pārtikas un dzērienu nozarēs. Uzņēmums ir pazīstams ar augstu inženierijas un tehnoloģiju līmeni, kas nodrošina efektīvus un kvalitatīvus risinājumus savu klientu vajadzībām.
Vakona GmbH tehnoloģijas ir pielāgojamas gan lielajiem pārtikas ražotājiem, gan mazajiem uzņēmumiem, nodrošinot efektivitāti un kvalitāti pārtikas produktu ražošanā.

Atrašanās vieta: halle 9.1 stends B060 C079.


Talsabell S.A.U.
Anuga FoodTec 2024
TALSA ir moderns ražotājs, kurš ražo kvalitatīvas iekārtas mazām un vidēji neliela apjoma gaļas un pārtikas produktu ražotnēm. TALSA sortimentā ir desu pildītāji, mikseri, gaļas mašīnas un smalcinātāji, kuteri un vārāmās iekārtas.

Atrašanās vieta: halle 6.1 stends C091.


Berief Nahrungsmittelmaschinen GmbH & Co. KG
Anuga FoodTec 2024
Jau vairāk nekā 70 gadus Berief ražo izgāžamos vārīšanas un cepšanas katlus KIPPKO, kas ir gatavo ēdienu rūpnieciskās ražošanas neatņemama sastāvdaļa. Savukārt ar Teflon® koveijera tipa grilu DUBRA produktus var cept, neizmantojot papildu taukvielas vai eļļas. Berief elektrisko izgāžamo cepešpannu var atrast daudzās industriālajās virtuvēs, jo vienmērīgā siltuma sadale padara to ideāli piemērotu dažādu ražošanas apjomu apstrādei. Šķidrus produktus, piemēram, mērces vai desertus, vislabāk var pagatavot dispersijas katlā. Berief piedāvā dažādus augstspiediena tvaika gatavošanas katlus ar grozāmiem groziem, kas ir ārkārtīgi elastīgi savā pielietojumā. Tos iespējams izmantot gan atsevišķi, gan konkrētiem apstrādes nolūkiem un pat kombinēt ar dzesēšanas bloku. Berief Continuous Industrial Wok var izmantot dažādu ēdienu cepšanai un pagatavošanai. Berief bieži pielāgo standarta aprīkojumu atbilstoši prasībām.

Atrašanās vieta: halle 6.1 stends A028.


Velec Systems SAS
Anuga FoodTec 2024
VELEC Systems projektē un ražo ātrgaitas skaitīšanas, iekraušanas un iepakošanas risinājumus pārtikas pārstrādes nozarei.
Ar vairāk nekā 1000 apmierinātiem klientiem uzņēmums strādā visā pasaulē un katru dienu uzlabo savas sistēmas, lai piedāvātu klientiem higiēniskākos un vienkāršākos risinājumus ar vislabāko efektivitāti.

Atrašanās vieta: halle 9.1 stends D060 E069.


KARL SCHNELL GmbH & Co. KG
Anuga FoodTec 2024
Piedāvā risinājumus – ne tikai produktu!
KARL SCHNELL ir ģimenes mašīnbūves uzņēmums ar vairāk nekā 70 gadu pieredzi rūpnieciskās pārtikas pārstrādes jomā. Savās ražotnēs Vācijā KARL SCHNELL izstrādā, projektē un būvē apstrādes līnijas un brīvi stāvošas iekārtas, kuras tiek izmantotas visā pasaulē. Uzņēmuma ražošanas iekārtu klāsts piedāvā perfektu pamatu klienta specifiskiem risinājumiem visaugstākajā līmenī.
Aptuveni 300 darbinieku strādā KARL SCHNELL divās ražotnē Vācijā un meitasuzņēmumos Francijā, ASV un Rumānijā. Uzņēmumu raksturo izcila kvalifikācija un apņēmība.
Līdz šim speciālisti ir uzstādījuši tūkstošiem integrētu sistēmu klientiem, sākot no maziem uzņēmumiem līdz globālām korporācijām un aktīvi darbojas pārtikas nozarē.
KARL SCHNELL koncentrē savu novatorisko spēku uz “kvalitāti pēc pārliecības”.

Atrašanās vieta: halle 9.1 stends B038 C039.


STALAM S.p.A.
Anuga FoodTec 2024
Atkausējiet saldētus produktus vien dažu minūšu laikā un paaugstiniet produktivitāti!
Uzņēmums Stalam, kas dibināts 1978. gadā, ir kļuvis par pasaules līderi radiofrekvenču (RF) iekārtu izstrādē, projektēšanā un ražošanā, kas paredzētas izejvielu, starpproduktu un gatavo rūpniecības produktu žāvēšanai un termiskai apstrādei.
Daudzas inovatīvas pārtikas pārstrādes tehnoloģijas, kuru pamatā ir radiofrekvenču tehnoloģijas ieviesa tieši Stalam. Piemēram, saldētu zivju, gaļas, dārzeņu un citu gan neapstrādātu, gan apstrādātu pārtikas produktu ātra atkausēšana, pasterizācija un sterilizācija.
Pateicoties savām daudzveidīgajām un uzkrātajām zināšanām, Stalam šobrīd piedāvā visplašāko un modernāko netradicionālo pārtikas produktu žāvēšanas un termiskās apstrādes iekārtu klāstu, kas ļauj to lietotājiem gūt maksimālu labumu no produktu kvalitātes, pārtikas drošības, kā arī zemākām eskspluatācijas izmaksām, augstas ražības un uzticamības.

Atrašanās vieta: halle 10.1 stends D041.


BAADER, Nordischer Maschinenbau Rud. Baader GmbH & Co. KG
Anuga FoodTec 2024
Pazīstams uzņēmums, kas specializējas putnu un zivju rūpniecības aprīkojuma ražošanā. Uzņēmums ir cieši saistīts ar inovācijām un piedāvā modernas tehnoloģijas pārtikas un zivju nozarēs.
BAADER piedāvā dažādas inovatīvas iekārtas un risinājumus, lai uzlabotu pārtikas produktu kvalitāti, kā arī celtu ražošanas efektivitāti.

Atrašanās vieta: halle 6.1 stends C031.Būsiet mīļi gaidīti izstādē Anuga FoodTec 2024!
Cerot uz sekmīgu sadarbību nākotnē.

04.10.2023 » Ielūdzam jūs apmeklēt izstādi HOST 2023

host2023

Ielūdzam jūs apmeklēt izstādi HOST, kas norisināsies no  šī gada 13. oktobra līdz 17. oktobrim Milānā, Itālijā! HOST ir izstāde ēdināšanas un viesmīlības nozarei. Izstāde notiek reizi divos gados un piedāvā visu, kas nepieciešams veiksmīga biznesa veidošanai, no izejvielām līdz pusfabrikātiem, no iekārtām līdz pat galda piederumiem.

Izstādē būs iespēja iepazīties arī ar DAYTON SIA pārstāvēto ražotāju iekārtām un aprīkojumu tirdzniecības uzņēmumiem.
Izstāde notiks izstāžu centrā Fierramilano Piazzale Carlo Magno 1, Milānā, Itālijā. Darba laiks no 09:30 līdz 18:30. Sīkāku informāciju meklējiet šeit.

Lai mēs varētu operatīvi līdz Jums nogādāt ielūgumus uz izstādi, lūdzu, aizpildiet pieteikumu šajā lapā:

>>> PIESAKIES ŠEIT <<<


Izstādē būs iespēja iepazīties ar sekojošiem DAYTON SIA pārstāvētajiem aprīkojuma ražotājiem tirdzniecības uzņēmumiem:

Eloma
host2023
Eloma krāsnis piedāvā dažādas funkcijas, piemēram, vieglu programmēšanu, automātisku tvaika ģenerēšanu un vienkāršu tīrīšanu, kas padara tos ļoti ērtus lietošanai profesionālajā virtuvē. Uzņēmums ir ieguvis uzticamu vārdu un atpazīstamību virtuves iekārtu tirgū un tiecas uz vides ilgtspējīguma aspektu ievērošanu savu izstrādājumu ražošanā. Eloma GmbH ir populārs izvēles variants profesionāļiem, kas meklē uzticamus un modernus virtuves iekārtu risinājumus.

Atrašanās vieta: Halle 10P Stendi B52 B58 D51 D57


ISA
host2023
ISA uzņēmums ir slavens ar savām saldējuma vitrīnām, kuras nodrošina perfektus itāļu gelato saldējuma tirdzniecībai. ISA sortimentā ir arī visa veida tirdzniecības vitrīnas, ledusskapji un saldētavas, kā arī impulsa ledusskapji, kurus izmanto daudzi pasaulē pazīstami dzērienu ražošanas zīmoli.

Atrašanās vieta: Halle 10P Stendi B52 B58 D51 D57


Scottsman
host2023
SCOTSMAN ir viens no vadošajiem ledus ražošanas iekārtu izgatavotājiem pasaulē. SCOTSMAN ir unikāls ar to, ka spēj piedāvāt risinājumus jebkurai vajadzībai, kur nepieciešams ledus. Vienalga, vai tas būtu ledus uz kā saglabāt svaigu produkciju, ledus, ar ko atvēsināt dzērienus vai ledus, ko izmanto lielas jaudas ražošanā, Scotsman visam atradīs vispiemērotāko risinājumu.

Atrašanās vieta: Halle 24P Stendi A11 A21 B12 B22


DRY AGER
host2023
Ēdiena kvalitāte mūsdienās kļūst aizvien svarīgāka ikvienam. Vācu kompānija Dry Ager piedāvā nogatavināt un ļoti mūsdienīgā veidā prezentēt pircējiem nogatavinātus produktus. Šī ir viena no senākajām zināmajām sagatavošanas metodēm, kas nodrošina izcilus steikus, šķiņķus, desas, zivis un pat sieru. Īsāk sakot – ēdiena nogatavināšana visaugstākajā kvalitātē.

Atrašanās vieta: Halle 1P Stendi A01 C02


ROBOT COUPE
host2023
Robot-Coupe izstrādā un ražo pārtikas apstrādes iekārtas jau no 1961. gada. Uzņēmuma sortimentā ir plaša iekārtu izvēle dārzeņu apstrādē un griešanā, sulu spiedes, dažādu tilpumu un jaudas kuteri kā arī milzīga blenderēšanas iekārtu kolekcija. Savas pastāvēšanas laikā zīmols ir attīstījis savas zināšanas virtuvēs visā pasaulē. Vairāki modeļi ir kļuvuši par visvairāk pārdotajiem, padarot Robot-Coupe par neapstrīdamu līderi savā nozarē.

Atrašanās vieta: Halle 4P Stendi C09 D10


WINTERHALTER Gastronom GmbH
host2023
Ja runa ir par trauku un virtuves piederumu mazgāšanu, tad vācu uzņēmums Winterhalter ir viens no vadošajiem savā nozarē. Winterhalter pievērš uzmanību pat vismazākajiem sīkumiem, lai nodrošināt izcilu trauku tīrību. Tai pat laikā uzņēmums pārliecinoši raugās nākotnē un strādā pie digitālo rīku integrācijas savos ražotajos produktos.

Atrašanās vieta: Halle 5P Stendi D11 D21 E12 E22


Zumex
host2023
ZUMEX tic, ka pasaulei jākļūst veselīgākai, tāpēc savu 35 gadu pastāvēšanas laikā uzņēmums ir uzkrājis pieredzi augļu un dārzeņu sulu spiešanas risinājumu izstrādē. Zumex piedāvā plašu sulu spiešanas risinājumu klāstu, kas padara svaigas sulas patēriņu pieejamu gan viesmīlības un sabiedriskās ēdināšanas, gan mazumtirdzniecības nozarēs.

Atrašanās vieta: Halle 18P Stendi H62 H68


Taylor Company
host2023
Taylor Company piedāvā plašu produktu klāstu, ieskaitot saldējuma automātus, ledus izgatavošanas iekārtas un citus pārtikas apstrādes risinājumus. Šīs iekārtas ir iecienītas restorānos, kafejnīcās, saldējuma veikalos un citos pārtikas pakalpojumu uzņēmumos, kuri vēlas nodrošināt saviem klientiem augstas kvalitātes un svaigu produktu piedāvājumu.

Atrašanās vieta: Halle 2P Stendi F47 F57 H48 H58


Lincat
host2023
Lincat ir uzņēmums, kas specializējas profesionālu virtuves iekārtu un ēdināšanas iekārtu ražošanā. Uzņēmums ir ieguvis plašu atpazīstamību un uzticību no klientiem visā pasaulē, piedāvājot augstas kvalitātes produktus virtuves nozarē. Lincat izstrādā un ražo dažādus iekārtu risinājumus, tostarp plītis, cepeškrāsnis, grilus, fritierus, atkritumu pārstrādes iekārtas un citus profesionālus virtuves un ēdināšanas iekārtu veidus. Uzņēmums pievērš lielu uzmanību inovācijām un tehnoloģiskajam attīstībai, lai nodrošinātu efektivitāti un drošību virtuvēs. Lincat ir populāra izvēle viesnīcās, restorānos, kafejnīcās un citos pārtikas servisa uzņēmumos, kur augsts kvalitātes standarts ir būtiski svarīgs.

Atrašanās vieta: Halle 2P Stendi F47 F57 H48 H58


Follet Ice
host2023
Follet Ice ir zīmols, kas specializējas ledus ražošanas iekārtu un sistēmu izstrādē. Šī uzņēmuma galvenais uzdevums ir piedāvāt inovatīvus un efektīvus risinājumus ledus piegādei dažādās nozarēs, tostarp restorānos, bāros, viesnīcās un ātrās ēdināšanas uzņēmumos.
Follet Ice ir ieguvis labu reputāciju tirgū, piedāvājot izturīgas un modernas iekārtas, kas palīdz uzņēmumiem nodrošināt svaigu un augstas kvalitātes ledus pieejamību saviem klientiem, veicinot ērtību un efektivitāti darbībās, kas prasa ledus izmantošanu.

Atrašanās vieta: Halle 2P Stendi F47 F57 H48 H58


DESMON S.P.A.
host2023
Desmon S.p.A. ražo dažādas saldēšanas iekārtas, sākot no komerciālajām saldētavām un ledusskapjiem līdz kondicionēšanas sistēmām un saldēšanas skapjiem. Uzņēmums ir ieguvis reputāciju kvalitatīvu, efektīvu un inovatīvu produktu izstrādē, kas atbilst jaunākajiem vides un enerģijas efektivitātes standartiem.
Desmon S.p.A. produkti ir plaši izmantoti viesnīcās, restorānos, pārtikas veikalos un citās uzņēmējdarbības vietās visā pasaulē. Ar savu ilgstošo klātbūtni tirgū Desmon S.p.A. ir kļuvis par nozares līderi, kas nodrošina inovatīvas un uzticamas saldēšanas un kondicionēšanas risinājumus klientiem visā pasaulē.

Atrašanās vieta: Halle 2P Stendi F47 F57 H48 H58


ENOFRIGO S.P.A.
host2023
ENOFRIGO S.P.A. ir Itālijas uzņēmums, kas specializējas saldētavu un komerciālu saldēšanas iekārtu ražošanā. Uzņēmums ir cieši saistīts ar pārtikas un viesmīlības nozares uzņēmumiem, nodrošinot augstas kvalitātes saldēšanas risinājumus visdažādākajām nozaru vajadzībām.

Atrašanās vieta: Halle 7P Stendi F59 G60


SUZUMO MACHINERY CO. LTD.
host2023
Suzumo Machinery uzņēmuma vīzija ir piedāvāt inovatīvus risinājumus, kas atvieglo ēdiena gatavošanu un uzlabo klientu pieredzi virtuvē. Viņu augstās tehnoloģijas un rūpīgā pieeja dizainam ir padarījusi to par uzticamu partneri sushi restorāniem un citiem uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešamas kvalitatīvas un efektīvas virtuves iekārtas.

Atrašanās vieta: Halle 4P Stendi C12


QUALITYFRY SL
host2023
Viens no QualityFry SL izcilākajiem produktiem ir unikālās, automātiskās fritēšanas sistēmas, kas ļauj ēdināšanas uzņēmumiem gatavot garšīgus ēdienus, izmantojot mazāk eļļas un rūpējoties par veselību. Šīs sistēmas darbojas efektīvi, ļaujot sasniegt lielisku rezultātu, vienlaikus mazinot ietekmi uz apkārtējo vidi.

Atrašanās vieta: Halle 1P Stendi D09 E10


FRANKE COFFEE SYSTEMS
host2023
FRANKE kafijas automāti sniedz ne tikai izcilu kafijas garšu un kvalitāti, bet arī ērtību un efektivitāti. Tie ir pielāgojami dažādām vajadzībām, un to funkcijas ietver dažādus kafijas veidus, piemēram, espresso, cappuccino un latte, kā arī iespēju pagatavot karstu šokolādi un tēju.
Uzņēmums lepojas ar vairāk nekā 100 gadu pieredzi kafijas industrijā un piedāvā inovatīvas un augstas kvalitātes risinājumus gan kafejnīcām, restorāniem, viesnīcām, gan uzņēmumiem.

Atrašanās vieta: Halle 24P Stendi F03 F09 G04 G10


DIHR ALI GROUP S.R.L. A SOCIO UNICO
host2023
DIHR ALI GROUP S.L.R. piedāvā plašu produktu klāstu mazgāšanas iekārtu segmentā. Viņu iekārtas ir īpaši izstrādātas, lai nodrošinātu ilgstošu izturību un augstu veiktspēju komerciālajām virtuvēm un restorāniem visā pasaulē.

Atrašanās vieta: Halle 7P Stendi L47 L57 N48 N58


Uz tikšanos izstādē HOST!
Cerot uz sekmīgu sadarbību nākotnē.

30.08.2023 » Aicinām apmeklēt DAYTON stendu izstādē Riga Food 2023!

Riga-Food-2023
Vēlamies Jūs uzaicināt no 7. līdz 9. septembrim apmeklēt Dayton stendu lielākajā pārtikas nozares izstādē Baltijā – RIGA FOOD 2023, kas tradicionāli norisināsies Starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala”.

Dayton stendā prezentēsim šobrīd tik ļoti aktuālo Food To Go konceptu, kur demonstrēsim Eloma multifunkcionālo krāsni gardāko ēdienu un smalkmaizīšu cepšanai, Electrolux sviestmaižu grilu un silto pašapkalpošanās vitrīnu no Fri-Jado, kur uzglabāt jau pagatavotos ēdienus, maksimāli ātrākai un ērtākai klientu apkalpošanai.
Lai ēdiens būtu ne tikai gards, bet arī vizuāli uzmanību piesaistošs, varēsiet apskatīt jaunākos risinājumus Food To Go ēdienu iepakošanā un prezentēšanā.
Food To Go koncepts protams nekad neizpaliek bez kafijas. Dayton stendā varēs apskatīt iekārtas un degustēt kafiju no Franke kafijas aparāta. Kā arī kombinācijā ar kompakto Follet ledus ģeneratoru, nodemonstrēsim, kā pagatavot gardu ledus latte.

Plašākā pārtikas izstāde Baltijas valstīs “Riga Food” ik gadu iezīmē nozares attīstību kopumā, izceļ jaunumus un sniedz iespēju iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem. Ķīpsalā ikviens gardēdis var smelties idejas savai ēdienkartei, nogaršot daudz ko jaunu un baudīt pavāru, konditoru un bārmeņu šovus, savukārt profesionāļi – smelties idejas, gūt jaunas zināšanas un informāciju, kā arī veicināt sava biznesa attīstību.

Tiekamies Dayton stendā E15 un atzīmēsim Dayton grupas 100. gadu jubileju kopā!

Starptautiskais izstāžu centrs “Ķīpsala” atrodas Ķīpsalas ielā 8, Rīgā

Lai mēs varētu operatīvi līdz Jums nogādāt ielūgumus uz izstādi, lūdzu, aizpildiet šo anketu:
________________________________________________________________________________

>> PIESAKIES IZSTĀDEI ŠEIT! <<
________________________________________________________________________________

Gaidīsim Jūs izstādē RIGA FOOD 2023!

15.06.2023 » Dayton 100 gadi – izlasiet mūsu stāstu

Dayton 100 gadi – izlasiet mūsu stāstu

28.03.2023 » Aicinām apmeklēt izstādi INTERPACK 2023

interpack2023 Pateicoties par līdzšinējo sadarbību un rūpējoties par Jūsu biznesa attīstību, ielūdzam Jūs apmeklēt vienu no lielākajām, starptautiskajām ražošanas un iepakojumu tehnoloģiju izstādēm INTERPACK 2023 no 4. – 10. maijam Vācijā, Diseldorfā, izstāžu centrā Messe Düsseldorf.

INTERPACK ir vadošā izstāde par jaunākām tehnoloģijām produktu iepakošanā, svēršanā, marķēšanā, drošības kontrolē, kurā šogad piedalīsies virs 2 400 dalībnieki no vairāk nekā 50 valstīm.
Šajā izstādē ir aptverts ražošanas cikls sākot no svēršanas un svara kontroles iekārtām, produktu iepakojumu tehnoloģijām, iepakojumu materiāliem līdz pat izplatīšanai, kvalitātes kontrolei un klientu aizsardzībai.
Ņemot vērā, ka izstāde notiek tikai reizi 3 gados un 2020. gadā plānotā izstāde tika atcelta dēļ COVID ierobežojumiem, ir gaidāmi ļoti ievērojams skaits ar jauniem, moderniem un vēl neredzētiem risinājumiem, kas noteikti atradīs pielietojumu arī Jūsu ražotnēs!
Plašāku informāciju par izstādi lasiet http://www.interpack.com/.

Piedāvājam Jums saņemt ielūgumu uz izstādi un tajā iepazīties arī ar iekārtām, aprīkojumu un materiāliem, kurus Latvijā pārstāv SIA “DAYTON”:

• SVĒRŠANAS RISINĀJUMI UN IEKĀRTAS:

bizerba BIZERBA ir pasaules līderis integrētu svēršanas risinājumu izstrādē, kura kvalitāti ir atzinuši ievērojams skaits pasaules uzņēmumu un arī daudzi Latvijas pārtikas pārstrādes uzņēmumi.
BIZERBA stendā varēsiet iepazīties ar plaša spektra risinājumiem.
Noliktavas uzskaitei paredzētas iekārtām, kas ne tikai nosvērs iepakojumus, bet arī izmērīs to gabarītus.
Ražošanas sadaļā būs apskatāmas jaunākās Bizerba produktu šķēļošanas iekārtas, svēršanas risinājumi un iepakošanas iekārtas.
Pēc iepakošanas ātrākās un precīzākas automātiskās svēršanas un marķēšanas iekārtas un materiāli.
Pārtikai ir jābūt arī maksimāli drošai. Tādēļ Bizerba priecāsimies nodemonstrēt darbībā automātiskās svara kontroles, video inspekcijas kameru, metāla detektoru un rentgenu iekārtas.
Ņemot vērā ievērojamo darba spēka izmaksu pieaugumu, līnijas noslēgumā novērtēsiet automātisko produktu kārtošanas risinājumu.
Un protams, viens no svarīgākajiem demonstrāciju objektiem ir programmatūra, kas vieno visus iepriekš minētos risinājumus un sniedz ārkārtīgi detalizētas un noderīgas atskaites.
Atrašanās vieta: halle 14 stends C21.

• IEPAKOŠANAS iekārtas:

packline Pack line piedāvā ļoti plaša spektra un augstas kvalitātes iepakošanas iekārtas ar 26 gadu pieredzi.

Iepakosim gandrīz jebkādus produktus, sākot ar pārtiku, tēju, kafiju un dzērieniem, beidzot ar dzīvnieku barību, kosmētiku un sadzīves ķīmiju. Iepakojumu veidi arī ļoti plašā klāstā, kā mazi trauciņi, burkas, spainīši, kannas, kapsulas, konteineri, pudeles, paciņas utt.

Atrašanās vieta: halle 11 stends F20.

 

• MAZGĀŠANAS iekārtas:

mimasa MIMASA ir viens no vadošajiem mazgāšanas iekārtu ražotājiem, kas specializējies kastu, palešu, konteineru un citu lietu mazgāšanu industriālos apjomos.
Iekārtas ir ļoti plašā sortimentā, kas būs piemērotas kā vidēja izmēra pārtikas uzņēmumam, tā arī uzņēmumiem, kas nodarbojas ar taras iznomāšanu un ir nepieciešamība nomazgāt pat vairākus tūkstošus kastu stundā.
Tā kā energoresursi mūsdienās ir palikuši dārgāki, noteikti varēsiet novērtēt iekārtas energoefektivitāti.
Ļoti lielas problēmas pašreiz sagādā uzlīmju nomazgāšana no kastēm. MIMASA ir izstrādāts unikāls risinājums, kas ne tikai efektīvi nomazgā uzlīmes no kastēm, bet tam ir arī ārkārtīgi efektīva filtrācijas sistēma, kas izvada no iekārtas lielāko daļu piemaisījumu, kas negatīvi varētu ietekmēt mazgāšanas kvalitāti un pašas iekārtas tehnisko stāvokli.
Atrašanās vieta: halle 5 stends A04.

Izstāde notiks izstāžu centrā Messe Düsseldorf GmbH Vācijā, Diseldorfā, Stockumer Kirchstraße 61, no šā gada 4. maija līdz 10. maijam. Darba laiks no 10:00 līdz 18:00.
Lai mēs varētu operatīvi līdz Jums nogādāt ielūgumus uz izstādi, lūdzu, aizpildiet pieteikumu:

Gaidīsim Jūs izstādē INTERPACK 2023!
Cerot uz sekmīgu sadarbību nākotnē.

23.01.2023 » Dayton aicina apmeklēt izstādi EuroShop 2023

EuroShop 2023
Ielūdzam jūs apmeklēt izstādi Euro Shop 2023 Diseldorfā, Vācijā no šā gada 26. februāra līdz 2. martam! Euro Shop ir vadošā izstāde pasaulē, kas veltīta jaunākajām tehnoloģijām tirdzniecības sektorā.
Izstādē būs aplūkojams viss tirdzniecībai. Sākot no veikala iekārtošanas, arhitektūras un dizaina, apgaismojuma, dzesēšanas aprīkojuma, līdz vizuālajam mārketingam un merčendaizingam. Liela izstādes daļa, kā jau ierasts, tiks veltīta jaunākajām un modernākajām tirdzniecībai paredzētajām iekārtām, kā piemēram, dažādas mobilās aplikācijas un tehnoloģiskie risinājumi.

Tikai izstādē Euro Shop Jūs varat iegūt tik visaptverošu informāciju par iekārtām un aprīkojumu pilnīgai tirdzniecības vietas aprīkošanai un visu, ar to saistīto, procesu nodrošināšanai.

Izstādē būs iespēja iepazīties arī ar DAYTON SIA pārstāvēto ražotāju iekārtām un aprīkojumu tirdzniecības uzņēmumiem. Tuvāku informāciju par izstādē aplūkojamiem aprīkojuma ražotājiem, ko pārstāvam Latvijā, lūdzam skatīt šīs vēstules turpinājumā.

Izstāde notiks izstāžu centrā Messe Düsseldorf GmbH Vācijā, Diseldorfā, Stockumer Kirchstraße 61, no šā gada 26. februāra līdz 2. martam. Darba laiks no 10:00 līdz 18:00. Sīkāku informāciju meklējiet http://www.euroshop-tradefair.com/

Lai mēs varētu operatīvi līdz Jums nogādāt ielūgumus uz izstādi, lūdzu, aizpildiet pieteikumu šajā lapā:


Izstādē būs iespēja iepazīties ar sekojošiem DAYTON SIA pārstāvētajiem aprīkojuma ražotājiem tirdzniecības uzņēmumiem:

EuroShop 2023
BIZERBA ir pasaules līderis svēršanas risinājumu izstrādē un piegādē. Bizerba kvalitāti ir atzinuši daudzi pasaules uzņēmumi, tai skaitā arī daudzi tirdzniecības uzņēmumi Latvijā.
Bizerba stendā būs izstādīti vairāki jaunumi, kā piemēram jaunākās paaudzes svari K3 un Q1, unikāls pašapkalpošanās risinājums TabelSmart, plauktu risinājums Smart Shelf, kurš informēs par produktu trūkumu plauktā. Būs iespēja iepazīt darbībā jaunākos Bizerba izstrādātos pakošanas risinājumus veikalam un maizes šķēļošanas iekārtas.

Atrašanās vieta: halle 06 stends E58.

EuroShop 2023

Solum Inovatīvākais elektronisko cenu zīmju ražotājs arī šogad mūs pārsteigs ar jaunu cenu zīmju sēriju, kam ir visas galvenās Newton sērijas iespējas, bet krietni pieejamākas no ekonomiskā viedokļa.
Nodemonstrēsim arī vairākus interesantus pielietojumus elektroniskajām cenu zīmēm, par ko iespējams iepriekš nebūsiet nemaz iedomājušies, kā piemēram noliktavās, preču komplektēšanā utt.

Atrašanās vieta: halle 06 stends C58.

EuroShop 2023

FRI-JADO ir holandiešu ražotājs, kurš jau gadiem ilgi ražo grilus, multi-grilus, siltās un aukstās vitrīnas, kā arī konditorejas krāsnis. Tās ir efektīvas, uzticamas un vizuāli pievilcīgas iekārtas, kas ikdienā nevainojami darba savu darbu, lai to lietotāji varētu nodrošināt saviem klientiem tikai viskvalitatīvākos izstrādājumus.

Atrašanās vieta: halle 14 stends A72.

EuroShop 2023

UBERT darbojas ēdināšanas uzņēmumu iekārtu ražošanā jau no 1965. gada, bet savā darbībā izmanto jaunākos risinājumus gan tehnoloģiju, gan apstrādes risinājumu ziņā. Ubert izstrādājumus izmanto gan restorāni, gan ātrās ēdināšanas uzņēmumi, gan lielveikali. Pateicoties elastībai savā darbā, Ubert speciālisti piedāvā realizēt arī Jūsu ieceres.

Atrašanās vieta: halle 14 stends D35.

EuroShop 2023

ISA uzņēmums ir slavens ar savām saldējuma vitrīnām, kuras nodrošina perfektus itāļu gelato saldējuma tirdzniecībai. ISA sortimentā ir arī visa veida tirdzniecības vitrīnas, ledusskapji un saldētavas, kā arī impulsa ledusskapji, kurus izmanto daudzi pasaulē pazīstami dzērienu ražošanas zīmoli.

Atrašanās vieta: halle 15 stends C22.

EuroShop 2023

SCOTSMAN ir viens no vadošajiem ledus ražošanas iekārtu izgatavotājiem pasaulē. SCOTSMAN ir unikāls ar to, ka spēj piedāvāt risinājumus jebkurai vajadzībai, kur nepieciešams ledus. Vienalga, vai tas būtu ledus uz kā saglabāt svaigu produkciju, ledus, ar ko atvēsināt dzērienus vai ledus, ko izmanto lielas jaudas ražošanā, Scotsman visam atradīs vispiemērotāko risinājumu.

Atrašanās vieta: halle 15 stends G39.

EuroShop 2023

CADDIE Mūsdienās lielveikalu apmeklējums nav iedomājams bez iepirkumu ratiņiem. Viens no pasaules lielākajiem spēlētājiem šajā jomā ir franču ražotājs CADDIE. Uzņēmuma sortimentā ir gan klasiskie iepirkumu rati, gan interesanti risinājumi, lai arī bērniem lielveikala apmeklējumu padarītu tīkamāku piedāvājot miniatūros Junior ratus vai, piemēram, rotaļu mašīnas un iepirkumu ratiņu apvienojumu. Caddie nodrošina arī visdažādākos risinājumus viesnīcām, lidostām, slimnīcām un pat mājsaimniecībām.

Atrašanās vieta: halle 11 stends C60.

EuroShop 2023

ARAVEN ir starptautiska kompānija, kas izstrādā un ražo inovatīvus risinājumus ēdināšanas un tirdzniecības sektoram jau 40 gadus. Plašajā klāstā ir tādi produkti kā iepirkšanās ratiņi, grozi, pārtikas uzglabāšanas un pārvietošanas konteineri, plaukti, dispanseri, griešanas dēlīši un liels skaits citu produktu.

Atrašanās vieta: halle 11 stends B42.

EuroShop 2023

ARECO nodrošina inovatīvu risinājumu svaigu produktu mitrināšanai. Mitrināšana notiek izmantojot ūdens pārveidošanu ļoti smalku pilienu (miglas) veidā. Mūsdienās šie risinājumi ir aktuāli kā nekad agrāk, jo pateicoties šai tehnoloģijai produkti ilgāk saglabājas svaigi tādējādi samazinot produktu zudumus un ar tiem saistītos zaudējumus.

Atrašanās vieta: halle 11 stends C18.

EuroShop 2023

Itāļu uzņēmums Bizzarri projektē un izgatavo mēbeles un tirdzniecības aprīkojumu veikaliem. Pamatā specializējas augļu un darzeņu, riekstu kā arī maizes un konditorejas nodaļu iekārtošanā, bet ne tikai. Uzņēmums piedāvā arī iepirkumu grozus, vienreizējo cimdu dispenserus un citus produktus.

Atrašanās vieta: halle 11 stends A42.

EuroShop 2023

Ēdiena kvalitāte mūsdienās kļūst aizvien svarīgāka ikvienam. Vācu kompānija Dry Ager piedāvā nogatavināt un ļoti mūsdienīgā veidā prezentēt pircējiem nogatavinātus produktus. Šī ir viena no senākajām zināmajām sagatavošanas metodēm, kas nodrošina izcilus steikus, šķiņķus, desas, zivis un pat sieru. Īsāk sakot – ēdiena nogatavināšana visaugstākajā kvalitātē.

Atrašanās vieta: halle 16 stends E74.

EuroShop 2023

Robot-Coupe izstrādā un ražo pārtikas apstrādes iekārtas jau no 1961. gada. Uzņēmuma sortimentā ir plaša iekārtu izvēle dārzeņu apstrādē un griešanā, sulu spiedes, dažādu tilpumu un jaudas kuteri kā arī milzīga blenderēšanas iekārtu kolekcija. Savas pastāvēšanas laikā zīmols ir attīstījis savas zināšanas virtuvēs visā pasaulē. Vairāki modeļi ir kļuvuši par visvairāk pārdotajiem, padarot Robot-Coupe par neapstrīdamu līderi savā nozarē.

Atrašanās vieta: halle 14 stends D16.

EuroShop 2023

Ja runa ir par trauku un virtuves piederumu mazgāšanu, tad vācu uzņēmums Winterhalter ir viens no vadošajiem savā nozarē. Winterhalter pievērš uzmanību pat vismazākajiem sīkumiem, lai nodrošināt izcilu trauku tīrību. Tai pat laikā uzņēmums pārliecinoši raugās nākotnē un strādā pie digitālo rīku integrācijas savos ražotajos produktos.

Atrašanās vieta: halle 14 stends C12.

EuroShop 2023

ZUMEX tic, ka pasaulei jākļūst veselīgākai, tāpēc savu 35 gadu pastāvēšanas laikā uzņēmums ir uzkrājis pieredzi augļu un dārzeņu sulu spiešanas risinājumu izstrādē. Zumex piedāvā plašu sulu spiešanas risinājumu klāstu, kas padara svaigas sulas patēriņu pieejamu gan viesmīlības un sabiedriskās ēdināšanas, gan mazumtirdzniecības nozarēs.

Atrašanās vieta: halle 14 stends C19.

EuroShop 2023

JBG2 ir specializējies aukstuma vitrīnu ražošanā. Uzņēmums nodrošina pilnu aukstuma vitrīnu klāstu lielveikalu vajadzībām gan ar iebūvētu aukstuma agregātu, gan pieslēdzamas pie centrālās aukstuma sistēmas. Pateicoties tam, ka uzņēmums savā darbībā apvieno jaunākās tehnoloģijas, augstus kvalitātes standartus un nevainojamu atbalstu saviem klientiem, JBG2 ir kļuvis par nozīmīgu spēlētāju visā pasaulē.

Atrašanās vieta: halle 15 stends A42.

30.08.2022 » Aicinām apmeklēt DAYTON stendus izstādē Riga Food 2022!

Riga-Food-2022
Aicinām jūs no 8. līdz 10. septembrim apmeklēt Dayton stendu lielākajā pārtikas nozares izstādē Baltijā – RIGA FOOD 2022, kas tradicionāli norisināsies Starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala”.

Apmeklējot Dayton stendu D14/E5, jums būs iespēja iepazīties ar jaunākajām profesionālajām iekārtām un risinājumiem ēdināšanas, pārtikas ražošanas un tirdzniecības nozarēs. Piedāvāsim aplūkot dažādas Dayton pārstāvēto ražotāju iekārtas un risinājumus: ELOMA, BIZERBA, SOLU M, TAYLOR, SCRAEGG, MENUMASTER, QUALITY FRY.

Plašākā pārtikas izstāde Baltijas valstīs “Riga Food” ik gadu iezīmē nozares attīstību kopumā, izceļ jaunumus un sniedz iespēju iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem. Ķīpsalā ikviens gardēdis var smelties idejas savai ēdienkartei, nogaršot daudz ko jaunu un baudīt pavāru, konditoru un bārmeņu šovus, savukārt profesionāļi – smelties idejas, gūt jaunas zināšanas un informāciju, kā arī veicināt sava biznesa attīstību.

Starptautiskais izstāžu centrs “Ķīpsala” atrodas Ķīpsalas ielā 8, Rīgā

Lai mēs varētu operatīvi līdz Jums nogādāt ielūgumus uz izstādi, lūdzu, aizpildiet šo anketu:
________________________________________________________________________________

>> PIESAKIES IZSTĀDEI ŠEIT! <<
________________________________________________________________________________

Gaidīsim Jūs izstādē RIGA FOOD 2022!

20.05.2022 » Dayton aicina apmeklēt izstādi EuroCIS 2022

EuroCIS2022 Pēdējie pāris gadi ir bijuši izaicinājumu pilni visiem cilvēkiem un uzņēmumiem. Bet visi izaicinājumi ir papildus dzinulis risinājumu meklēšanai un tas savukārt ir veicinājis pēdējā laikā straujāko digitālu rīku attīstību, kas saistīti arī ar tirdzniecību un klientu apkalpošanu. Tādēļ ar patiesu prieku vēlamies Jūs ielūgt apmeklēt izstādi EuroCIS 2022 Diseldorfā, Vācijā no šā gada 31. maija līdz 02. jūnijam! EuroCIS ir viena no lielākajām izstādēm Eiropā, kas veltīta jaunākajām tehnoloģijām mazumtirdzniecībai.

Īpaši ielūdzam Jūs apmeklēt inovatīvāko svēršanas iekārtu un citu tirdzniecības risinājumu ražotāja, Bizerba stendu.

Bizerba stendā varēsiet aplūkot daudz dažādus gudros risinājumus, kas padarīs iepirkšanos vēl aizraujošāku.

Daži galvenie risinājumi stendā:

SuperSmart: Risinājums, lai iepirkšanos padarītu ērtāku un ātrāku, ir pašskenēšana ar Supersmart no Bizerba. Varēsiet pārbaudīt, cik ērts un drošs ir šis risinājums Jūsu klientiem.

MyOrder: Bizerba aplikācija, kurā klienti var veikt pasūtījumus sveramajiem produktiem jau pie ieejas veikalā, no savas darba vietas vai no mājas, kombinācijā ar Bizerba multimediju svariem, ar kuru palīdzību varēsiet nokomplektēt ienākušos pasūtījumus. Modernākais digitālais risinājums, lai padarītu iepirkšanos vēl patīkamāku.

Smart Shelf: Prezentēsim, kā izmantot inteliģentus sensorus, kas iebūvēti plauktos, lai optimāli kontrolētu produktu daudzumu tajā. Piemēram ļoti labi izmantojams smalkmaizīšu plauktos. Šis risinājums ir ideāls, lai ietaupītu vērtīgos resursus.

ObjectRecognition: Pašapkalpošanās svari Bizerba MCII500pro ar iebūvētu produktu atpazīšanas sistēmu, kas iepirkšanos padarīs ērtāku, drošāku un samazinās veikala zudumus.

Networked fresh food counter: Pilnībā funkcionāla svaigas pārtikas vitrīna ar jaunākajiem Bizerba K3 svariem, uz kuriem darbosies MyOrder aplikācija, kā arī jaunākais Bizerba VSP šķēļotājs ar augstu enerģijas efektivitātes klasi un pieslēgumu RetailControl programmu nodrošinājumam, pilnīgai procesu kontrolei.

Lai mēs varētu operatīvi līdz Jums nogādāt ielūgumus uz izstādi, lūdzu, aizpildiet šo anketu:
________________________________________________________________________________

>> PIESAKIES IZSTĀDEI ŠEIT! <<
________________________________________________________________________________

Gaidīsim Jūs izstādē EuroCIS 2022!

28.04.2022 » Dayton aicina apmeklēt izstādi IFFA 2022

IFFA_2019Pandēmijas laikā esam piedzīvojuši ļoti plašus ierobežojumus, kas īpaši skāra publiskus pasākumus un līdz ar to arī tika atcelts liels skaits ar izstādēm, kas veltītas ražošanas un pārstrādes iekārtām. Un tagad ar patiesu prieku vēlamies Jūs ielūgt apmeklēt izstādi IFFA 2022 Frankfurtē, Vācijā no šā gada 14. – 19. maijam! IFFA ir vadošā izstāde pasaulē, kas veltīta jaunākajām tehnoloģijām gaļas un alternatīvu proteīnu pārstrādē, iepakošanā un tirdzniecībā.

Izstādē būs aplūkojamas iekārtas kautuvēm, gaļas sadalīšanai, apstrādei, svēršanai, pildīšanai/pakošanai, kā arī konveijeru, dzesēšanas, glabāšanas, transportēšanas un pārdošanas aprīkojums. Izstādē būs aplūkojams plašs garšvielu klāsts un piedevas gaļai un desu izstrādājumiem.

Tikai izstādē IFFA Jūs varat iegūt tik visaptverošu informāciju par iekārtām un aprīkojumu visiem gaļas pārstrādes posmiem – no kautuves līdz pārstrādei un iepakošanai.

Izstādē būs iespēja iepazīties arī ar DAYTON SIA pārstāvēto ražotāju iekārtām un aprīkojumu gaļas pārstrādes uzņēmumiem. Tuvāku informāciju par izstādē aplūkojamiem aprīkojuma ražotājiem, ko pārstāvam Latvijā, lūdzam skatīt 2. lpp.

Izstāde notiks izstāžu centrā Messe Frankfurt GmbH Vācijā, Frankfurtē, Ludwig-Erhard-Anlage 1, no šā gada 14. – 19. maijam. Darba laiks no 9:00 līdz 18:00, izņemot saīsināto dienu – 19. maijā līdz plkst. 17:00. Sīkāku informāciju meklējiet http://iffa.messefrankfurt.com

Lai mēs varētu operatīvi līdz Jums nogādāt ielūgumus uz izstādi, lūdzu, aizpildiet šo anketu:

________________________________________________________________________________

>> PIESAKIES IZSTĀDEI ŠEIT! <<

________________________________________________________________________________

Izstādē būs iespēja iepazīties ar sekojošiem DAYTON SIA pārstāvētajiem aprīkojuma ražotājiem:

Bizerba GmbH & Co. KG

BIZERBA ir pasaules līderis integrētu svēršanas risinājumu izstrādē un piegādē. Bizerba kvalitāti ir atzinuši daudzi pasaules uzņēmumi, tai skaitā arī daudzi gaļas pārstrādes uzņēmumi Latvijā.

Bizerba demonstrēs, kā viedi savienoti iekārtu un programmatūras risinājumi var nodrošināt izmērāmu efektivitātes pieaugumu un ilgtspējīgāku pārstrādi pārtikas rūpniecībā. Būs risinājumu demonstrācijas visiem klientu segmentiem no rūpnieciskiem gaļas pārstrādes uzņēmumiem un tirdzniecības organizācijām līdz vietējiem miesniekiem.

Ar devīzi “Veido savu nākotni. Šodien.“ uzņēmums sniedz tiešu darbības solījumu saviem klientiem: ar Bizerba jūs vienmēr esat soli priekšā.

Ieviešat jaunās prasības ātri un vienkārši

Jūsu tirgus dinamiski attīstās? Mēs palīdzam Jums tikt tam līdz. Automatizēti un digitalizēti procesi ir jūsu panākumu atslēga.

Apvienojiet pārtikas tendences un pārtikas nekaitīgumu ekonomiski

Tendences mainās, un standarti paaugstinās. Kā ar jūsu izmaksām? Bizerba stendā uzziniet, kā klientiem piedāvāt mūsdienīgus, labākās kvalitātes produktus.

Ilgtspējības integrēšana procesos.

Atbildībai ir vairākas dimensijas. Vai vēlaties ietaupīt un saudzēt resursus? Mēs parādīsim, kādu ieguldījumu sniedz novatoriskas tehnoloģijas.

Atrašanās vieta: halle 11.1 stends A11.

FRIEDRICH MÜNCH GmbH + Co. KG

Šis vācu ražotājs piedāvā augstas kvalitātes personīgās aizsardzības priekšmetus, kas Jūs pasargās no savainojumiem, strādājot ar asiem priekšmetiem. FRIEDRICH MUNCH piedāvā gan vairāku veidu cimdus, priekšautus, kā arī sejas aizsardzības maskas.

Atrašanās vieta: halle 9.0 stends C10.

Equipamientos Carnicos S.L. (MAINCA) Spāņu firmas MAINCA iekārtas ir ļoti pieprasītas vidēju un mazu gaļas pārstrādātāju vidū, jo tā ir viena no retajām kompānijām, kas piedāvā kvalitatīvas bet arī ļoti mazas iekārtas, kuras var izmantot pat ļoti maza izmēra gaļas pārstrādes uzņēmumos. Latvijā šīs iekārtas jau tiek izmantotas daudzus gadus.

Atrašanās vieta: halle 8.0 stends H61 un halle 12.0 stends D31.

Wilhelm Eicker e.K.

No Vācijas uzņēmuma Eicker produktu sortimenta, mēs Latvijas tirgū piedāvājam profesionālos nažus kautuvēm, gaļas sadalei un pārstrādei un protams, arī to aksesuārus. Izstādē būs iespējams iepazīties ar šiem izstrādājumiem.

Atrašanās vieta: halle 9.0 stends B02.

Mado GmbH

Mado ir specializējies uz visa veida gaļas pārstrādes iekārtām, kā gaļas mašīnas, kuteri, gaļas zāģi utt. Mado ir vairāk nekā 50 gadu pieredze iekārtu ražošanā un tas ir vadošais uzņēmums savā segmentā. Iekārtas ir ļoti augstas kvalitātes un tās tiek ražotas Vācijā.

Atrašanās vieta: halle 8.0 stends C40.

Eller SRL

Piedāvā iekārtas gaļas pārstrādei, tais skaitā klimata kameras gaļas produktu nogatavināšanai, gan kameru tipa ražotnēm, gan mazāka izmēra kameras tirdzniecībai.

Atrašanās vieta: halle 8.0 stends G77.

DRY AGER – Landig + Lava GmbH & Co. KG

Lai gaļas veikalu padarītu ekskluzīvāku, piedāvājam gaļas nogatavināšanas kameras, kas ne tikai nogatavinās steikus Jūsu klientiem, bet arī izskatīsies ļoti pievilcīgi un piesaistīs daudzus interesentus.

Atrašanās vieta: halle 12.0 stends C19.

Higel Kältetechnik e.K. Inh. Hartmut Higel

Higel Kältetechnik e.K. Hartmuts Higels ir izstrādājis un ražo augstas kvalitātes zvīņu ledus ģeneratorus kopš 1997. gada.

Produktu pastāvīgā attīstība un pilnveidošana garantē, ka izmantosiet jaunākās tehnoloģijas zvīņu ledus ražošanā.

Atrašanās vieta: halle 9.1 stends D80.

Foodlogistik Fleischereimaschinen GmbH

Foodlogistik ir Vācijas uzņēmums ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi pārtikas pārstrādes iekārtu ražošanā. Darbības virziens ir produktu rīvēšana, smalcināšana, kubiņu griešana utt. Ar šīm iekārtām variet ne tikai apstrādāt dārzeņus, bet arī piemēram sarīvēt sieru, sagriezt gaļu kubiņos šašlikam, sagriezt gaļu steikos utt.

Atrašanās vieta: halle 8.0 stends C74 un halle 12.0 stends D31.

G. Mondini S.p.A.

G. Mondini ir izstrādājis Tray Sealing risinājumus jau 50 gadus. G. Mondini ir atzīti pasaules līderi inženiertehniskajā izcilībā un kvalitātē.

G. Mondini uzmanības centrā ir sadarbība ar klientiem, lai nodrošinātu risinājumus, kas sniedz reālus ieguvumus, uzlabo rentabilitāti un samazina iepakošanas izmaksas.

G. Mondini SpA ir viens no retajiem uzņēmumiem, kas spēj izstrādāt savus produktus sākot no klienta idejas un sekot tai līdz piegādei galamērķī, izmantojot tehniķu, inženieru un projektu vadītāju grupu, kas spēj apmierināt jebkāda veida pieprasījumus.

G. Mondini Spa nākotnē ir jauni un aizraujoši izaicinājumi, un klienti zina, ka var paļauties uz liela uzņēmuma entuziasmu un kompetenci, kura filozofijas centrā ir pilnīga klientu apmierinātība.

Atrašanās vieta: halle 11.1 stends B60.

REX Technologie GmbH & Co. KG

Austrijas mašīnbūves uzņēmums no Zalcburgas ražo vakuuma un rotora tipa pildīšanas iekārtas un porcionēšanas risinājumus. Ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi mašīnbūvē, REX izgatavo augstas kvalitātes iekārtas un līnijas desu un gaļas produktu, dzīvnieku barības, augu valsts un citu produktu ražošanai.

Atrašanās vieta: halle 8.0 stends D80.

Hoja Maschinenbau-Metallbau GmbH

Pateicoties automatizētajai rotējošai čuguna pannu tehnoloģijai tādi produkti kā kartupeļu pankūkas, pankūkas, plānās pankūkas, gaļas bumbiņas, kotletes, steiks, vista, dārzeņi kā arī citi produkti tiek pagatavoti gluži tāpat un tādā pat kvalitātē kā mājās gatavoti, bet ar ražību no 100-2000 kg/h.

Ar jaunākajām ražošanas iekārtām, 3D CAD/CAM programmatūru, PLC integrēšanu ar telemetriju kā arī investējot izpētē un attīstībā, mēs nodrošinām, ka mūsu klientiem vienmēr ir pieejama vismodernākā tehnoloģija.

Atrašanās vieta: halle 9.0 stends D15.

Kronen GmbH

KRONEN ir uzticams partneris augļu, dārzeņu, salātu un gaļas/mājputnu pārstrādē, kā arī vegānu produktu, mājdzīvnieku barības un maizes izstrādājumu ražošanai no gatavošanas, mizošanas, griešanas, mazgāšanas, žāvēšanas, atūdeņošanas, dezinfekcijas līdz iepakošanai.

KRONEN kā ģimenes uzņēmums ar augsti kvalificētiem darbiniekiem un vairāk nekā 40 gadus ilgu pieredzi nozarē nodrošina higiēnisku, drošu, ilgtspējīgu un efektīvu svaigas pārtikas pārstrādi.

Atrašanās vieta: halle 9.0 stends C80.

Alco-food-machines GmbH & Co. KG

Kā ģimenes uzņēmums otrajā paaudzē, ALCO ir specializējies pārtikas rūpniecības iekārtas projektēšanā un ražošanā. Iekārtu sortiments ir ļoti plašs – sākot ar irdinātājiem, mikseriem, griezējiem un smalcinātājiem un beidzot ar vārīšanas, cepšanas, cepšanas un šoka saldēšanas un citām termiskās apstrādes iekārtām. Uzņēmums ikdienu izstrādā mūsdienīgas tehnoloģijas kvalitatīviem produktiem, kas atbilst augošajām tirgus prasībām. Uzņēmuma galvenā prioritāte ir funkcionalitāte un kvalitāte. Turklāt konsekventa un praktiska pētniecība ir nesusi panākumus gan pašmāju tirgū Vācijā, gan ārzemēs.

Atrašanās vieta: halle 8.0 stends B92.

KARL SCHNELL GmbH & Co. KG

Piedāvā risinājumus – ne tikai produktu!

Vairāk nekā 70 gadu laikā vārds KARL SCHNELL apzīmē veiksmīgu produktu un novatorisku spēku tieši no Dienvidvācijas sirds.

KARL SCHNELL ir ģimenes mašīnbūves uzņēmums rūpnieciskās pārtikas pārstrādes jomā, izstrādā, projektē un būvē savās ražotnēs Vācijā apstrādes līnijas un brīvi stāvošas iekārtas, kuras tiek izmantotas visā pasaulē. Uzņēmuma ražošanas iekārtu klāsts piedāvā perfektu pamatu klienta specifiskiem risinājumiem visaugstākajā līmenī.

Aptuveni 300 darbinieku strādā KARL SCHNELL divās telpās Vācijā un meitasuzņēmumos Francijā, ASV un Rumānijā. Viņus raksturo izcila kvalifikācija un apņēmība.

Līdz šim speciālisti ir uzstādījuši tūkstošiem integrētu sistēmu klientiem, sākot no maziem uzņēmumiem līdz globālām korporācijām un aktīvi darbojas pārtikas nozarē.

KARL SCHNELL koncentrē savu novatorisko spēku uz “kvalitāti pēc pārliecības”.

Atrašanās vieta: halle 8.0 stends G96.

Coligroup S.p.A. – Colimatic

Zīmols COLIMATIC radās Itālijā gandrīz pirms 50 gadiem. Izveidots kā mazs amatnieku uzņēmums, uzņēmums strauji pieauga, pateicoties dibinātāju intuīcijai. Viņu dinamiskā pieeja noveda pie iepakošanas iekārtu ražošanas rūpnieciskā mērogā, vienlaikus saglabājot uz klientu orientētu dizainu, kas tos atšķir no konkurentiem. Tas noveda pie neliela Itālijas uzņēmuma, kas koncentrējās uz vietējiem tirgiem, eksportēt un dažu gadu laikā kļūt par starptautisku līderi iepakojuma nozarē. 2010. gadā pēc progresīvas paaudžu vadības maiņas tika izveidots COLIGROUP Spa. Coligroup ilgstošo panākumu pīlārs ir viņu pastāvīgā apņemšanās pētniecībā un attīstībā.

Colimatic klāstā ietilpst:

Termoformēšanas līnijas – Coligroup biznesa pamats

Tray Sealing risinājumi

Kombinētās vakuuma un flow-pack sistēmas.

Atrašanās vieta: halle 11.0 stends B11.

Berief Nahrungsmittelmaschinen GmbH & Co. KG

Jau vairāk nekā 40 gadus Berief ražo izgāžamos vārīšanas un cepšanas katlus KIPPKO, kas ir gatavo ēdienu rūpnieciskās ražošanas neatņemama sastāvdaļa. Ar Teflon® Belt Grill Type DUBRA pārtiku var cept, neizmantojot papildu taukus vai eļļas. Berief elektrisko izgāžamo cepešpannu var atrast daudzās industriālajās virtuvēs, jo vienmērīgā siltuma sadale padara to ideāli piemērotu mazu partiju apstrādei. Šķidrus produktus, piemēram, mērces vai desertus, vislabāk var pagatavot dispersijas katlā. Berief piedāvā dažādus augstspiediena tvaika gatavošanas katlus ar grozāmiem groziem, kas ir ārkārtīgi elastīgi savā pielietojumā, jo tos var izmantot atsevišķi vai, ja nepieciešams konkrētiem apstrādes nolūkiem, var arī kombinēt ar dzesēšanas bloku. Berief Continuous Industrial Wok var izmantot dažādu ēdienu cepšanai un pagatavošanai. Berief bieži pielāgo standarta aprīkojumu atbilstoši prasībām.

Atrašanās vieta: halle 8.0 stends F30.

STALAM S.p.A.

Atkausējiet minūtēs, palieliniet produktivitāti!

Uzņēmums Stalam, kas dibināts 1978. gadā, ir kļuvis par pasaules līderi radiofrekvenču (RF) iekārtu izstrādē, projektēšanā un ražošanā izejvielu, starpproduktu un gatavo rūpniecības produktu žāvēšanai un termiskai apstrādei.

Pasaules nr. 1 “ātra” RF atkausēšanas un dezinfekcijas iekārtas

Daudzus novatoriskus radiofrekvenču tehnoloģijas pielietojumus pārtikas rūpniecībā pirmo reizi patiesi rūpnieciskā mērogā ieviesa tieši Stalam, piemēram, saldētu zivju, gaļas, dārzeņu un citu neapstrādātu vai pārstrādātu pārtikas produktu ātra atkausēšana, pasterizācija un sterilizācija, vai nu iesaiņota pārtika vai šķidri produkti, sausu lauksaimniecības preču (rieksti, graudi, pākšaugi utt.), aromātisko un ārstniecības augu dezinsekcija un dezinfekcija.

Atrašanās vieta: halle 9.1 stends F21.

Velec Systems SAS

VELEC Systems projektē un ražo ātrgaitas skaitīšanas, iekraušanas un iepakošanas risinājumus pārtikas pārstrādes nozarei.

Ar vairāk nekā 1000 apmierinātiem klientiem uzņēmums strādā visā pasaulē un katru dienu uzlabo savas sistēmas, lai piedāvātu klientiem higiēniskākos un vienkāršākos risinājumus ar vislabāko efektivitāti.

Atrašanās vieta: halle 8.0 stends H03.

STERIFLOW S.A.S.

Pateicoties patentētajam termiskajam procesam, kas pazīstams kā ūdens kaskādes process, Steriflow ātri kļuva par Eiropas līderi rūpnieciskās sterilizācijas/pasterizācijas jomā. Steriflow tagad ir vadošais uzņēmums, kas apkalpo lauksaimniecības pārtikas un farmācijas rūpniecību, un tas automātisko rūpniecisko autoklāvu izgatavošanai un optimizēšanai ir veltījis gandrīz 40 gadus. Vienmēr ieklausoties savos pircējos un tirgus attīstībā, uzņēmums pastāvīgi uzlabo savus procesus.

Atrašanās vieta: halle 8.0 stends F95.

Fabbri Group

Piedāvā augstas kvalitātes „stretch wrapping” un „tray sealer” tipa pakojamās mašīnas, kuras īpaši iecienījuši putnu gaļas pārstrādātāji. Latvijas tirgū šī ražotāja pakojamās mašīnas ir pazīstamas ar nosaukumiem AUTOMAC un WALDYSSA.

Atrašanās vieta: halle 11.0 stends B16.

Talsabell S.A.U.

TALSA ir moderns ražotājs, kurš ražo kvalitatīvas iekārtas vidēji neliela apjoma gaļas un pārtikas produktu ražotnēm. TALSA sortimentā ir desu pildītāji, mikseri, gaļasmašīnas un smalcinātāji, kuteri un vārāmās iekārtas.

Atrašanās vieta: halle 8.0 stends C50.

31.08.2020 » Aicinām apmeklēt DAYTON stendus izstādē Riga Food 2020!

Aicinām jūs no 9. līdz 12. septembrim apmeklēt Dayton stendu lielākajā pārtikas nozares izstādē Baltijā – RIGA FOOD 2020, kas tradicionāli norisināsies Starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala”.

Apmeklējot Dayton stendu D12/E11, jums būs iespēja iepazīties ar jaunākajām profesionālajām iekārtām un risinājumiem ēdināšanas un pārtikas ražošanas nozarē. Piedāvāsim aplūkot dažādas Dayton pārstāvēto ražotāju iekārtas:

• Pateicoties SCRAEGG inovatīvajam risinājumam, jebkurš var pagatavot garšīgu maltīti nepilnās 20 sekundēs. Klientam ir iespēja izvēlēties kādu no garšvielu maisījumiem, ko SCRAEGG ir izstrādājuši tieši Jums. Ielejiet olu masu vai izmantojiet 2 olas, pievienojiet garšvielas, ievietojiet to SCRAEGG aparātā un pēc 15 sekundēm viegla un gaisīga olu omlete ir gatava. Sajauciet ūdeni vai pienu ar putras maisījumu, ievietojiet to iekārtā uz 20 sekundēm un iegūsiet veselīgu biezputru, bet izmantojot kādu no sausajiem zupu maisījumiem, ko sajauksiet ar ūdeni 20 sekunžu laikā iegūsiet garšīgu zupu. Atnāciet nogaršot!

• Mūsu stendā varēs iepazīties ar WINEFIT iekārtām, kas ir viens no inovatīvākajiem vīnu dispanseru ražotājiem.
Ar WINEFIT iekārtām Jūs būtiski palielināsiet sava uzņēmuma peļņu, piedāvājot klientiem iegādāties vīnu glāzēs. Unikāli un starptautiski patentēti risinājumi nodrošinās maksimālo vīna kvalitāti. Pateicoties šim risinājumam, izmantojot tikai vienu, kompaktu iekārtu, Jūs varēsiet nodrošināt saviem klientiem praktiski neierobežotu vīnu klāstu, ko piedāvājat iegādāties glāzēs.
Vēl sarežģītāk pēc atvēršanas ir uzglabāt dzirkstošos vīnus. Arī šiem dzērieniem mums būs interesanti un inovatīvi risinājumi.

• Ēdienu gatavošana tikai virtuvē ir vēsture. Ar EVO grilu tas ir iespējams jebkur – vai tas restorānā pie klientiem zālē,  sporta arēnā, kafejnīcā, vai arī tirdzniecības centrā.
Pateicoties recirkulācijas ventilācijas sistēmai, gatavot var jebkur, kur ir nepieciešams, jo vairs nav nepieciešama virtuve ar iekārtotu ventilācijas sistēmu.
Ar EVO grillu varēsiet pagatavot daudz un dažādus ēdienus un turklāt darīt to klientu priekšā un pārvērst ēdienu gatavošanu piedzīvojumā. Nāc nogaršot un apskatīt, kā tas darbojas.

• BACKMASTER EB 30 MT ir teicams risinājums brokastu maizes un smalkmaizīšu cepšanai, piemēram, lielveikalos, kafejnīcās, viesnīcās un degvielas uzpildes stacijās. Jaunais intuitīvais vadības panelis piedāvā izveidot un saglabāt tikpat kā neierobežotu skaitu programmu, bet pateicoties automātiskai durvju atvēršanas tehnoloģijai, vairs nebūs jāraizējas, ja ikdienas steigā būsiet palaiduši garām gatavošanas beigu signālu. Tagad beidzoties uzstādītajai programmai, krāsns durvis atvērsies automātiski un cepšana tiks pārtraukta.

• Ēdināšanas uzņēmumiem, kuri vēlas papildināt ēdienkarti, noteikti jāpievērš uzmanība universālajai MENUMASTER Xpress IQ MRX iekārtai. Viedā un lietotājam draudzīgā ēdiena gatavošanas platforma apvieno trīs gatavošanas tehnoloģijas, lai ātri vārītu, ceptu, grauzdētu un tostētu. Šajā ierīcē var pagatavot gandrīz visus siltos ēdienus – sākot ar sulīgiem jūras produktiem un beidzot ar krāsnī ceptiem kartupeļiem.

• Jums būs iespēja būt lieciniekiem, kā fritēt produktus bez nekāda “aromāta” telpā. Jaunais, inovatīvais PERFECTFRY fritieris ir aprīkots ar filtriem un nosūci, kas neradīs nepatīkamu aromātu, programmējams, lai pasniegtais produkts būtu nemainīgi perfektā kvalitātē un dizainēts tā, lai novērtu jebkādu apdedzināšanās risku darbiniekiem.

• Intensīvākai saldējuma tirdzniecībai piemērota TAYLOR 736 iekārta, kas pagatavo gan mīkstu saldējumu, gan sasaldētu jogurtu. Neraugoties uz 8 litru izejvielu trauku, aparāts aizņem maz vietas, tādēļ to var novietot tirdzniecības telpā pie letes. Tai pašā laikā iekārta nodrošina produkta masas pasterizācijas funkciju, kas līdz šim bija pieejama tikai lielajām iekārtām. Pateicoties pasterizācijai, iekārtas mazgāšanu jāveic vien reizi divās nedēļās.

• Kas gan ir bērnu ballīte, ja tajā nav krāsainais un gardais Slush dzēriens. Mūsu stendā Jūs to varēsiet nobaudīt, kas būs pagatavots uz UGOLINI MT2 iekārtas. Iekārta, kas neprasīs papildus pūliņus uzturēšanā, jo ir viegli lietojama un kopjama.

• COMPRITAL ir uzņēmums no gelato dzimtenes Itālijas. Viņu piedāvājumā ir vienkāršs un ātrs risinājums nevainojamai saldējuma vai ledus dzēriena sagatavošanai. Gatavo sauso maisījumu atšķaidīsiet ar pienu vai ūdeni atkarībā no izvēlētās garšas, kārtīgi samaisīsiet un saldējuma masa gatava. Ja tālāk šo masu ievietosies kādā no saldējuma pagatavošanas iekārtām no TAYLOR vai UGOLINI, iegūsiet lielisku garšīgu saldējumu vai dzērienu.
Viegli uzglabājams un lietojams. Ideāls produkts amatnieciskai ražošanai, kas prasa arvien ātrāku sagatavošanas laiku, neietekmējot gala rezultātu.
Speedy produktu īpatnība ir perfekts sastāvdaļu līdzsvars, lai iegūtu nevainojamu tekstūru. Speedy piedāvā plaši pazīstamu augļu aromātu klāstu – klasisko aromātu klāstu ar īstu sicīliešu pistāciju, itāļu lazdu riekstu un tīru holandiešu šokolādi. Atšķirīgi atšķaidītus, tos var izmantot, lai ātri un viegli pagatavotu Jūsu iecienītāko saldējuma veidu.

Plašākā pārtikas izstāde Baltijas valstīs “Riga Food” ik gadu iezīmē nozares attīstību kopumā, izceļ jaunumus un sniedz iespēju iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem. Ķīpsalā ikviens gardēdis var smelties idejas savai ēdienkartei, nogaršot daudz ko jaunu un baudīt pavāru, konditoru un bārmeņu šovus, savukārt profesionāļi – smelties idejas, gūt jaunas zināšanas un informāciju, kā arī veicināt sava biznesa attīstību.

Starptautiskais izstāžu centrs “Ķīpsala” atrodas Ķīpsalas ielā 8, Rīgā

Riga-Food-2020

08.01.2020 » Dayton aicina apmeklēt izstādi EuroShop 2020

EuroShop 2020
Ielūdzam jūs apmeklēt izstādi Euro Shop 2020 Diseldorfā, Vācijā no šā gada 16. – 20.februārim! Euro Shop ir vadošā izstāde pasaulē, kas veltīta jaunākajām tehnoloģijām tirdzniecības sektorā.

Izstādē būs aplūkojams viss tirdzniecībai. Sākot no veikala iekārtošanas, arhitektūras un dizaina, apgaismojuma, dzesēšanas aprīkojuma, līdz vizuālajam mārketingam un merčendaizingam. Liela izstādes daļa, kā jau ierasts, tiks veltīta jaunākajām un modernākajām tirdzniecībai paredzētajām iekārtām, kā piemēram, dažādas mobilās aplikācijas un tehnoloģiskie risinājumi.

Tikai izstādē Euro Shop Jūs varat iegūt tik visaptverošu informāciju par iekārtām un aprīkojumu pilnīgai tirdzniecības vietas aprīkošanai un visu, ar to saistīto, procesu nodrošināšanai.

Izstādē būs iespēja iepazīties arī ar DAYTON SIA pārstāvēto ražotāju iekārtām un aprīkojumu tirdzniecības uzņēmumiem. Tuvāku informāciju par izstādē aplūkojamiem aprīkojuma ražotājiem, ko pārstāvam Latvijā, lūdzam skatīt šīs vēstules turpinājumā.

Izstāde notiks izstāžu centrā Messe Düsseldorf GmbH Vācijā, Diseldorfā, Stockumer Kirchstraße 61, no šā gada 16. – 20. februārim. Darba laiks no 10:00 līdz 18:00. Sīkāku informāciju meklējiet http://www.euroshop-tradefair.com/

Ja plānojat apmeklēt šo izstādi, mēs labprāt izsūtīsim Jums ielūgumus uz izstādi, kas nodrošinās bezmaksas iekļūšanu izstāžu centrā un vienlaicīgi dos iespēju bez maksas pārvietoties Diseldorfas pilsētas sabiedriskajā transportā.

Lai mēs varētu operatīvi līdz Jums nogādāt ielūgumus uz izstādi, lūdzu, aizpildiet šo anketu:

Gaidīsim Jūs izstādē Euro Shop 2020!
Cerot uz sekmīgu sadarbību nākotnē!


Izstādē būs iespēja iepazīties ar sekojošiem DAYTON SIA pārstāvētajiem aprīkojuma ražotājiem tirdzniecības uzņēmumiem:
BizerbaEuroShop 2020
BIZERBA ir pasaules līderis svēršanas risinājumu izstrādē un piegādē. Bizerba kvalitāti ir atzinuši daudzi pasaules uzņēmumi, tai skaitā arī daudzi tirdzniecības uzņēmumi Latvijā.
Šī gada moto Bizerba stendā ir “Iegūsti vairāk no sava veikala”
Lielāka klientu pieredze no m2
Integrējiet digitālo iepirkšanos stacionārajā tirdzniecībā. No produktu pasūtīšanas līdz kases zonai ar uz AI (Artificial intelligence) bāzētu zaudējumu novēršanas sistēmu. Tas ir veids, kā Jūs variet saviem klientiem piedāvāt inovatīvu iepirkšanos bez gaidīšanas rindās. Tāpat piedāvājam integrēt inteliģentu un modulāru BIO veikalu savā konceptā.
Lielāka produktivitāte no m2
Paplašiniet savu piedāvājumu svaigās pārtikas un uzkodu vitrīnās. No aukstiem gaļas izstrādājumiem, suši un salātiem, līdz sviestmaizēm: Mēs jums piedāvājam inteliģentus un visaptverošus risinājumus veikala ražošanai, kā Gudro plauktu pārvaldība (Smart Shelf Manager) un Gudrāka šķēļošana (Smarter Slicing).
Vairāk pieslēguma iespēju uz m2
Ļaujiet AI (Artificial intelligence) kļūt pat Jūsu jauno komandas biedru. Savienojiet vienotā tīklā visus procesus un iekārtas. Iegūstiet vairāk laika, lielāku drošību ar reālā laika datiem un homogēnu IT. Kā tas darbojas? Bizerba speciālisti būs priecīgi Jums to visu pavēstīt stenda apskates laikā.
Atrašanās vieta: halle 06 stends E58.

ElomaEuroShop 2020
ELOMA ir inovatīvs uzņēmums, kurš ražo augstas kvalitātes kombinētās un konditorejas krāsnis. Konditorejas krāsnis ir īpaši piemērotas produktu cepšanai no rauga mīklas, Eloma speciālisti gadu gaitā ir uzkrājuši lielu pieredzi, lai izgatavotu krāsnis, kas nodrošina lielisku, vienmērīgu cepšanas rezultātu visā kamerā un vienmēr nodrošina nemainīgi augstu gatavā produkta iznākumu.
Atrašanās vieta: halle 14 stends E38.

Fri-JadoEuroShop 2020
FRI-JADO ir holandiešu ražotājs ar ilggadēju pieredzi grilu un multi-grilu ražošanā. Pateicoties investīcijām izstrādē un ražošanas attīstībā, šogad uzņēmums izstādē prezentēs savas jaunākās siltās un aukstās vitrīnas, kas lepojas gan ar inovatīvām tehnoloģijām, gan dizainu. Tāpat būs apskatāmi jaunākie konditorejas vitrīnu modeļi.
Atrašanās vieta: halle 15 stends F14.

ISAEuroShop 2020
ISA ir uzņēmums ar ilggadēju pieredzi saldējuma vitrīnu ražošanā, tai skaitā arī izslavētā itāļu gelato tirdzniecībai. ISA sortimentā ir arī visa veida tirdzniecības vitrīnas, ledusskapji un saldētavas, kā arī impulsa ledusskapji, kurus izmanto daudzi pasaulē pazīstami dzērienu ražošanas zīmoli.
Atrašanās vieta: halle 15 stends C22.

Scotsman Ice SystemEuroShop 2020
SCOTSMAN ir viens no vadošajiem ledus ražošanas iekārtu izgatavotājiem pasaulē un savā nozarē ir unikāls ar to, ka spēj piedāvāt risinājumus jebkurai vajadzībai, kur nepieciešams ledus. Vienalga, vai tas būtu ledus uz kā saglabāt svaigu produkciju, ledus, ar ko atvēsināt dzērienus vai ledus, ko izmanto lielas jaudas ražošanā, Scotsman visam atradīs vispiemērotāko risinājumu.
Atrašanās vieta: halle 15 stends G39.

CaddieEuroShop 2020
Mūsdienās lielveikalu apmeklējums nav iedomājams bez iepirkumu ratiņiem. Viens no pasaules lielākajiem spēlētājiem šajā jomā ir franču ražotājs CADDIE. Uzņēmuma sortimentā ir gan klasiskie iepirkumu rati, gan interesanti risinājumi, lai arī bērniem lielveikala apmeklējumu padarītu tīkamāku piedāvājot miniatūros Junior ratus vai, piemēram, rotaļu mašīnas un iepirkumu ratiņu apvienojumu. Caddie nodrošina arī visdažādākos risinājumus viesnīcām, lidostām, slimnīcām un pat mājsaimniecībām.
Atrašanās vieta: halle 14 stends A02.

EnofrigoEuroShop 2020
ENOFRIGO ražo aukstumiekārtas, īpaši specializējoties uz augstākā līmeņa viesnīcām un restorāniem. Uzņēmums produktu sortimentā ietilpst ļoti plašs vīna skapju klāsts, izsmalcinātas konditorejas vitrīnas, salātu un augļu bufetes, kas lieliski prezentē produktus un nodrošina tiem vispiemērotāko uzglabāšanas apstākļus.
Atrašanās vieta: halle 16 stends E77.

EuroShop 2020Ubert
UBERT darbojas ēdināšanas uzņēmumu iekārtu ražošanā jau no 1965. gada, bet savā darbībā izmanto jaunākos risinājumus gan tehnoloģiju, gan apstrādes risinājumu ziņā. Ubert izstrādājumus izmanto gan restorāni, gan ātrās ēdināšanas uzņēmumi, gan lielveikali. Pateicoties elastībai savā darbā, Ubert speciālisti piedāvā realizēt arī Jūsu ieceres.
Atrašanās vieta: halle 14 stends C60.

AravenEuroShop 2020
ARAVEN ir inovatīvs uzņēmums, kas ir iemantojis popularitāti pateicoties plastmasas iepirkumu ratu un iepirkumu grozu ražošanai. Jau 2005. gadā, kad uzņēmums uzsāka plastmasas iepirkumu grozu ražošanu, tie guva atsaucību pircēju vidū, bet 100l plastmasas iepirkumu rati, kuru ražošana tika uzsākta 2016. gadā kļuva īpaši iecienīti pateicoties optimālajam izmēram, ergonomikai un veiksmīgajam dizainam. Arī šogad uzņēmums sola interesantus jaunumus.
Atrašanās vieta: halle 14 stends E16.

BizzarriEuroShop 2020
Interesantus risinājumus preču izvietošanai un prezentēšanai piedāvā itāļu firma BIZZARRI. Uzņēmums dizainē un ražo dažādu veidu plauktu sistēmas lielveikaliem. BIZZARRI sortimentā ir transformējami un mobili augļu un dārzeņu plaukti, dispenseri beramiem produktiem, mēbeļu izstrādājumi maizes un bakalejas produktiem. Pateicoties moduļveida konstrukcijai mēbeles ir savstarpēji viegli savietojamas un dod iespēju izveidot sev piemērotāko risinājumu.
Atrašanās vieta: halle 14 stends B36.

Robot-CoupeEuroShop 2020
Franču ražotājs ROBOT-COUPE jau daudzus gadus ir pazīstams piedāvājot dārzeņu un augļu apstrādes iekārtas. ROBOT-COUPE ražo profesionālus rīves, griezējus un smalcinātājus, gan rokas blenderus un putotājus. Bet sortimentā ir arī profesionāli virtuves kombaini, kas vienā iekārtā apvieno gan dārzeņu griezēju, gan smalcinātāju. Pateicoties plašajam rīvju un griezējdisku klāstam iekārtas ir viegli pielāgojamas visa veida dārzeņu sagatavošanai.
Atrašanās vieta: halle 14 stends B70.

JBG2EuroShop 2020
JBG2 ir specializējies aukstuma vitrīnu ražošanā. Uzņēmums nodrošina pilnu aukstuma vitrīnu klāstu lielveikalu vajadzībām gan ar iebūvētu aukstuma agregātu, gan pieslēdzamas pie centrālās aukstuma sistēmas. Pateicoties tam, ka uzņēmums savā darbībā apvieno jaunākās tehnoloģijas, augstus kvalitātes standartus un nevainojamu atbalstu saviem klientiem, JBG2 ir kļuvis par nozīmīgu spēlētāju visā pasaulē.
Atrašanās vieta: halle 15 stends A42.

22.08.2019 » DAYTON izstādē Riga Food 2019 izrādīs inovatīvas ēdiena gatavošanas iekārtas

Septembris Rīgā, kā ierasts, sāksies ar gada svarīgāko notikumu gardēžiem – Baltijā plašāko pārtikas izstādi Riga Food 2019, kas notiks jau 24. reizi. Tā norisināsies starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala” no 4. līdz 7. septembrim, un jaunākās profesionāļu ēdienu gatavošanas iekārtas būs aplūkojamas Dayton SIA stendā.

Aizraujošs jaunums ir kompānijas Taylor inovatīvā saldēšanas iekārta Zamboozy. Tā pārvērš alkoholiskus dzērienu aukstā putu masā, sniedzot iespēju, piemēram, pasniegt vēsu alu, sidru vai vīnu ar no šī paša dzēriena veidotu putu «cepurīti». Karstās dienās klienti noteikti novērtēs šādu kafejnīcas vai restorāna piedāvājumu.

Kompaktā un viegli lietojamā Ugolini Quick Gel Mixer saldējuma iekārta ar pāris pogu nospiešanu dažu sekunžu laikā piepilda vafeles konusu vai trauciņu ar vēsu našķi. Mašīna ar personalizējamu dizainu stundas laikā pagatavo 1,4 kilogramus saldējuma, tādēļ noder nelielām kafejnīcām vai veikaliem.

Intensīvākai saldējuma tirdzniecībai piemērota Taylor 736 iekārta, kas pagatavo gan mīkstu saldējumu, gan sasaldētu jogurtu. Neraugoties uz 8 litru izejvielu trauku, aparāts aizņem maz vietas, tādēļ to var novietot tirdzniecības telpā pie letes. Tai pat laikā iekārta nodrošina produkta masas pasterizācijas funkciju, kas līdz šim bija pieejama tikai lielajām iekārtām. Pateicoties pasterizācijai, iekārtas mazgāšanu jāveic vien reizi divās nedēļās.

Grillētu ēdienu cienītājiem vērts pievērst uzmanību Aichinger grilla iekārtai ROG ROLL’N’GRILL. Intuitīvā un vienkārši vadāmā ierīce aizņem maz vietas, taču ļoti ātri pagatavo sulīgu steiku vai burgera gaļu. Ar to iespējams pagatavot arī dārzeņus un pat atsevišķus zivs ēdienus.

Electrolux SpeeDelight daudzveidīgo cepšanas mašīnu augstu novērtē ātrās ēdināšanas kafejnīcās, kur tiek pasniegtas uzsildītas karstmaizes, vrapi, picas un tamlīdzīgi ēdieni. Ieliekot ēdienu zem paceļamā vāka un izvēloties atbilstošu laiku, iekārta pāris minūtēs sagatavo brūni apceptu maizi ar pildījumu perfektā temperatūrā.

Picas cepējiem lielisks palīgs ir Lincat Cibo. Neticami mazā, picas platuma ierīce trīsarpus minūtēs pagatavo sātīgu ēdienu ar perfekti kraukšķīgu pamatni. Skārienekrānā var ne vien redzēt krāsns temperatūru un atlikušo cepšanās laiku, bet arī dot komandas iekārtai.

Savukārt Backmaster EB 30 MT ir teicams risinājums brokastu maizes un smalkmaizīšu cepšanai, piemēram, lielveikalos, kafejnīcās, viesnīcās un degvielas uzpildes stacijās. Jaunais intuitīvais vadības panelis piedāvā izveidot un saglabāt tik pat kā neierobežotu skaitu programmu, bet pateicoties automātiskai durvju atvēršanas tehnoloģijai vairs nebūs jāraizējas, ja ikdienas steigā būsiet palaiduši garām gatavošanas beigu signālu. Tagad beidzoties uzstādītajai programmai, krāsns durvis atvērsies automātiski un cepšana tiks pārtraukta.

Ēdināšanas uzņēmumiem, kuri vēlas papildināt ēdienkarti, noteikti jāpievērš uzmanība universālajai Menumaster Xpress IQ MRX iekārtai. Viedā un lietotājam draudzīgā ēdiena gatavošanas platforma apvieno trīs gatavošanas tehnoloģijas, lai ātri vārītu, ceptu grauzdētu un tostētu. Šajā ierīcē var pagatavot gandrīz visus siltos ēdienus – sākot ar sulīgiem jūras produktiem un beidzot ar krāsnī ceptiem kartupeļiem.

Riga Food ir nozīmīgākā pārtikas izstāde Baltijā, kurā var gūt ieskatu nozares tendencēs, smelties idejas ēdienkartei, kā arī gūt jaunas zināšanas par ēdināšanas biznesa attīstīšanu. Tajā piedalās vairāk nekā 700 uzņēmumi no 35 valstīm.

Dayton SIA izstādītā produkcija būs izvietota starptautiskā izstāžu centra “Ķīpsala”, kas atrodas Rīgā, Ķīpsalas ielā 8, 2.hallē D12/E6 stendā.

Gaidīsim Jūs mūsu stendā!

>> PIESAKIES IZSTĀDEI ŠEIT! <<

Riga Food 2019_Bilde

15.04.2019 » Dayton aicina apmeklēt izstādi IFFA 2019

IFFA_2019Ielūdzam jūs apmeklēt izstādi IFFA 2019 Frankfurtē, Vācijā no šā gada 4. – 9. maijam! IFFA ir vadošā izstāde pasaulē, kas veltīta jaunākajām tehnoloģijām gaļas pārstrādē, iepakošanā un tirdzniecībā.

Izstādē būs aplūkojamas iekārtas kautuvēm, gaļas sadalīšanai, apstrādei, svēršanai, pildīšanai/pakošanai, kā arī konveijeru, dzesēšanas, glabāšanas, transportēšanas un pārdošanas aprīkojums. Izstādē būs aplūkojams plašs garšvielu klāsts un piedevas gaļai un desu izstrādājumiem.

Tikai izstādē IFFA Jūs varat iegūt tik visaptverošu informāciju par iekārtām un aprīkojumu visiem gaļas pārstrādes posmiem – no kautuves līdz pārstrādei un iepakošanai.

Izstādē būs iespēja iepazīties arī ar DAYTON SIA pārstāvēto ražotāju iekārtām un aprīkojumu gaļas pārstrādes uzņēmumiem. Tuvāku informāciju par izstādē aplūkojamiem aprīkojuma ražotājiem, ko pārstāvam Latvijā.

Izstāde notiks izstāžu centrā Messe Frankfurt GmbH Vācijā, Frankfurtē, Ludwig-Erhard-Anlage 1, no šā gada 4. – 9. maijam. Darba laiks no 9:00 līdz 18:00, izņemot saīsināto dienu – 9. maijā līdz plkst. 17:00. Sīkāku informāciju meklējiet http://iffa.messefrankfurt.com

Lai mēs varētu operatīvi līdz Jums nogādāt ielūgumus uz izstādi, lūdzu, aizpildiet šo anketu:

____________________________________________________________________________________

>> PIESAKIES IZSTĀDEI ŠEIT! <<

____________________________________________________________________________________

Izstādē būs iespēja iepazīties ar sekojošiem DAYTON SIA pārstāvētajiem aprīkojuma ražotājiem gaļas pārstrādes uzņēmumiem:

Bizerba GmbH & Co. KG

BIZERBA ir pasaules līderis integrētu svēršanas risinājumu izstrādē un piegādē. Bizerba kvalitāti ir atzinuši daudzi pasaules uzņēmumi, tai skaitā arī daudzi gaļas pārstrādes uzņēmumi Latvijā.

Bizerba stendā būs izstādīti jauni un interesanti risinājumi, sākot no programmu nodrošinājuma, kas palīdzēs optimizēt ražošanas procesus un ietaupīt naudu, līdz tirdzniecības aprīkojumam, lai iekārtotu savu gaļas veikalu.

Svēršanai ražošanā tiks izstādīti modernākie un higiēniskākie risinājumi gan grīdas, gan līniju, gan galda svariem. Visas svēršanas iekārtas būs aprīkotas ar modernākajiem svaru termināliem, kas saistīti ar programmu nodrošinājumu no Bizerba.

Būs iespēja apskatīt jaunāko industriālo gaļas šķēļošanas iekārtu ar paaugstinātu aizsardzību pret ūdeni, kas ne tikai sagriezīs produkciju un to izkārtos, bet to izdarīs fiksēta svara robežās.

Lai Jūsu produkti būtu maksimāli droši, būs izstādītas inspicēšanas iekārtas, piemēram, kompakts rentgena un svara kontroles iekārtas apvienojums, kas aizņemt ne tikai maz vietas, bet būs arī maksimāli viegli kopjams. Papildus paša produkta drošībai, pārbaudīsim arī marķējuma pareizību ar kameru sistēmas iekārtām.

Kad jau viss ir saražots, tas ir arī profesionāli jāpārdod. Šim mērķim būs paredzēti Bizerba multimediju tirdzniecības svari un jaunākais produktu šķēļotājs, kuru varēsiet ievietot vitrīnā. Pati jaunākā iekārta no Bizerba klāsta būs pakošanas iekārta, kas paredzēta lietošanai tieši mazumtirdzniecībā.

Atrašanās vieta: halle 11.1 stends A11.

Gruppo Fabbri SPA

Piedāvā augstas kvalitātes „stretch wrapping” un „tray sealer” tipa pakojamās mašīnas, kuras īpaši iecienījuši putnu gaļas pārstrādātāji. Latvijas tirgū šī ražotāja pakojamās mašīnas ir pazīstamas ar nosaukumiem AUTOMAC un WALDYSSA. Šīs pakojamās iekārtas izmanto arī pasaules līderis marķēšanas iekārtu ražošanā Bizerba, lai piedāvātu klientiem jau gatavus risinājumus produktu iepakošanā.

Atrašanās vieta: halle 11.0 stends B11.

MAINCA

Spāņu firmas MAINCA iekārtas ir ļoti pieprasītas vidēju un mazu gaļas pārstrādātāju vidū, jo tā ir viena no retajām kompānijām, kas piedāvā kvalitatīvas bet arī ļoti mazas iekārtas, kuras var izmantot pat ļoti maza izmēra gaļas pārstrādes uzņēmumos. Latvijā šīs iekārtas jau tiek izmantotas daudzus gadus.

TALSA

TALSA ir moderns ražotājs, kurš ražo kvalitatīvas iekārtas vidēji neliela apjoma gaļas un pārtikas produktu ražotnēm. TALSA sortimentā ir desu pildītāji, mikseri, gaļasmašīnas un smalcinātāji, kuteri un vārāmās iekārtas.

Atrašanās vieta: halle 8.0 stends C50.

FRIEDRICH MÜNCH GmbH + Co. KG

Šis vācu ražotājs piedāvā augstas kvalitātes personīgās aizsardzības priekšmetus, kas Jūs pasargās no savainojumiem, strādājot ar asiem priekšmetiem. FRIEDRICH MUNCH piedāvā gan vairāku veidu cimdus, priekšautus, kā arī sejas aizsardzības maskas.

Atrašanās vieta: halle 9.0 stends C10.

MEDOC S.A.

Spāņu firma MEDOC, kas jau vairāk nekā 40 gadus ražo lentzāģus, gaļas maļamās mašīnas un gastronomijas griezējus, kas kvalitātes ziņā neatpaliek no saviem vācu konkurentiem. Jaunums produktu klāstā ir galda tipa gaļas maļamā mašīna ar dzesēšanas funkciju, kas līdz minimumam samazina produkta temperatūras paaugstināšanos malšanas procesā.

Atrašanās vieta: halle 8.0 stends C55.

Atrašanās vieta: halle 8.0 stends A61.

Wilhelm Eicker e.K.

No Vācijas uzņēmuma Eicker produktu sortimenta, mēs Latvijas tirgū piedāvājam profesionālos nažus kautuvēm, gaļas sadalei un pārstrādei un protams, arī to aksesuārus.

Atrašanās vieta: halle 9.0 stends C20.

Mado GmbH

Mado ir specializējies uz visa veida gaļas pārstrādes iekārtām, kā gaļas mašīnas, kuteri, gaļas zāģi utt. Mado ir vairāk nekā 50 gadu pieredze iekārtu ražošanā un tas ir vadošais uzņēmums savā segmentā. Iekārtas ir ļoti augstas kvalitātes un tās tiek ražotas Vācijā.

Atrašanās vieta: halle 8.0 stends C40.

Eller Ltd

Piedāvā iekārtas gaļas pārstrādei, tai skaitā klimata kameras gaļas produktu nogatavināšanai, gan kameru tipa ražotnēm, gan mazāka izmēra kameras tirdzniecībai.

Atrašanās vieta: halle 8.0 stends B54.

Kometos OY

Ražotājs specializējas atlaidināšanas kameru ražošanā, kas izmantojot modernus risinājumus palīdzēs samazināt svara zudumus atkausēšanas procesā.

Atrašanās vieta: halle 8.0 stends C60.

DRY AGER – Landig + Lava GmbH & Co. KG

Lai gaļas veikalu padarītu ekskluzīvāku, piedāvājam gaļas nogatavināšanas kameras, kas ne tikai nogatavinās steikus Jūsu klientiem, bet arī izskatīsies ļoti pievilcīgi un piesaistīs daudzus interesentus.

Atrašanās vieta: halle 12.0 stends C19.

System Cleaners A/S

System Cleaners ir Dānijas uzņēmums, kas piedāvā modernākos un uzticamākos tīrīšanas risinājumus. Risinājumos tiek izmantots zemspiediens, kas ir krietni efektīvāks par augstspiedienu. Arvien vairāk pārtikas ražotāju maina savas novecojošās augsta spiediena sistēmas pret šīm, jo tas palīdz samazināt izmaksas telpu un iekārtu uzkopšanā.

Atrašanās vieta: halle 9.1 stends E40A.

Higel Kältetechnik e.K. Inh. Hartmut Higel

Higel ir viens no vadošajiem zvīņu ledus ražošanas iekārtu izgatavotājiem pasaulē. Šī tipa ledus ģeneratorus iecienījuši gaļas produktu pārstrādātāji. Iekārtas ir ļoti augstas kvalitātes un tās tiek ražotas Vācijā.

Atrašanās vieta: halle 9.1 stends D51.

Foodlogistik Fleischereimaschinen GmbH

Foodlogistik ir Vācijas uzņēmums ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi pārtikas pārstrādes iekārtu ražošanā. Darbības virziens ir produktu rīvēšana, smalcināšana, kubiņu griešana utt. Ar šīm iekārtām variet ne tikai apstrādāt dārzeņus, bet arī piemēram sarīvēt sieru, sagriezt gaļu kubiņos šašlikam, sagriezt gaļu steikos utt.

Atrašanās vieta: halle 8.0 stends C74.

Soehnle Industrial Solutions GmbH

SOEHNLE PROFESSIONAL ir ļoti augstas kvalitātes svēršanas iekārtu ražotājs no Vācijas. Stendā tiks izstādītas dažādas svēršanas iekārtas, platformas svari, piekaramie svari un citas ar svēršanu saistītās iekārtas.

Atrašanās vieta: halle 11.0 stends A16.

25.02.2019 » Dayton aicina uz auksto desertu degustāciju

Šī gada 28. un 29. martā Dayton aicina sabiedriskās ēdināšanas nozares pārstāvjus uz vadošā itāļu auksto desertu ražotāja Comprital produkcijas prezentāciju, kuras laikā jums būs iespēja iepazīties ar piedāvāto produkciju, aplūkot iekārtas un konsultēties ar ražotāja pārstāvi no Comprital , kā arī pagatavot un nobaudīt dažādas garšas saldējumus un aukstos desertus.

Prezentācijas dalībniekiem šogad būs iespēja pagatavot un degustēt klasisko itāļu gelato saldējumu ar dažādām garšām, Latvijā lielu popularitāti guvušo soft-ice, kā arī būs iespēja redzēt dažādus iepriekšminēto produktu pasniegšanas veidus. Dalībnieki varēs iesaistīties desertu gatavošanas procesā, turklāt ikvienam būs iespēja aprunāties ar kompānijas Comprital speciālistu.

Aicinām klientus pieteikties prezentācijai elektroniski līdz 25.martam, aizpildot pieteikuma formu :

>> Pieteikties šeit <<

Par klientiem ērtāko prezentācijas laiku vienosimies ar interesentiem līdz 27.martam.

Pasākuma norises vieta – Dayton biroja ēkā Mārupē, Lielā ielā 47/1.

Kompānija Comprital ir itāļu gelato tirgus līderis un vadošais auksto desertu ražotājs, kas piedāvā visas nepieciešamās izejvielas dažādu veidu auksto desertu un saldējuma veidu pagatavošanai.

Dayton aicina ikvienu uzņēmumu, kura darbības lauks skar sabiedrisko ēdināšanu, laikus parūpēties par atspirdzinošu desertu piedāvājumu saviem klientiem šajā vasarā. Mēs piedāvājam pilnu risinājumu klāstu – izejmateriālus un pagatavošanas iekārtas.

Gelato_7_IR  Gelato_6_IR  Gelato_8_IR

21.08.2018 » Aicinām apmeklēt DAYTON stendu izstādē Riga Food 2018!

No 5. līdz 8. septembrim starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala” notiekošajā Baltijā lielākajā pārtikas nozares izstādē Riga Food 2018 Dayton SIA stendā būs aplūkojami vairāki interesanti jaunumi. To vidū profesionālas iekārtas saldējuma, suši un fritētu ēdienu pagatavošanai, kā arī citas virtuvē noderīgas tehnoloģijas.

Tveicīgās vasaras atskaņās saldējums joprojām ir viens no pieprasītākajiem produktiem. Tādēļ Dayton SIA stendā īpaša vieta atvēlēta ar aukstā garduma pagatavošanu un tirdzniecību saistītām iekārtām. Sākot ar pārsteidzoši kompakto Ugolini Quick-Gel, kas dažās sekundēs veldzē ar debešķīgu itāļu saldējumu, un beidzot ar lieliska dizaina saldējuma vitrīnām.

Inovatīvā, kā birojā, tā kafejnīcā izmantojamā Ugolini Quick-Gel ir eleganta un viegli lietojama. Stundas laikā tā pagatavo 14 kilogramus saldējuma, dāvājot lielisku noskaņojumu darba kolektīviem vai kafejnīcas apmeklētājiem. Lai saldējuma mašīna labāk iekļautos interjerā, tās ārieni var personalizēt pēc paša ieskatiem, mainot korpusa krāsu un apdruku.

Itālijas uzņēmuma Frigomat saldējamā iekārta ir perfekts risinājums ikvienam, kurš grib iemēģināt roku saldējuma gatavošanā bez lielām investīcijām. Nelielā izmēra dēļ tā iederas pat mazās kafejnīcās, un augstās efektivitātes dēļ tiek galā ar pienākumiem pat apkalpojot garu svelmes nogurdinātu pircēju rindu.

Saldējuma un konditorejas izstrādājumu izvietošanai lieliski piemērotas vitrīnas OneShow un OneShowVG, kas pieejamas dažādos izmēros un ar paša izvēlētu apdari. Lielākās vitrīnās ir vieta pat 16 ēdienu traukiem.

Iecienīto Āzijas virtuves ēdienu suši pagatavošana kļuvusi vēl vieglāka ar SUZUMO iekārtu palīdzību. Tās paredzētas kā mazām kafejnīcām, tā lieliem restorāniem, stundā sarullējot un sagriežot pat vairāk nekā divus tūkstošus suši rollu.

Fast Chef Elite friteris ir unikāls ar to, ka tajā apvienots luksusa dizains un augsta efektivitāte. No gaumīgās iekārtas neizplūst dūmi un smarža, tādēļ to var lietot tieši ēdamzālē. Friteris pagatavo kartupeļus, dārzeņus, gaļu, jūras produktus un citus ēdienus rekordīsā laikā un ar zemām izmaksām.

Stendā būs aplūkojami arī jaunie augļu plaukti ar LCD ekrāniem, kuros var ne vien uzstādīt un viegli nomainīt preču cenu zīmes, bet arī izmantot dažādas krāsas un animācijas zīmola izcelšanai. Konvekcijas un mikroviļņu režīmus apvienojošā Menumaster krāsns, kas uzsilst neticami ātri un ēdiena gatavošanai patērē mazāk enerģijas, ļaujot ievērojami samazināt izmaksas. Viegli lietojamas un efektīvas pašapkalpošanās Zumex sulas spiedes, kas lutinās patērētāju garšas kārpiņas ar nevainojamu, tikko izspiestu apelsīnu sulu. Dayton stendā būs apskatāma ne tikai Zummex sulu spiede, bet arī sulu bāra risinājumi, kā ērtāk un efektīvāk izvietot ne tikai sulu spiede, bet arī papildaprīkojumu. Tāpat arī aplūkošanai būs pieejami Bizerba pašapkalpošanās svari, kas augstās automatizācijas pakāpes dēļ padara iepirkšanos par patīkamu piedzīvojumu.

Riga Food norisināsies jau 23. reizi, un šajā laikā kļuvusi par nozīmīgāko pārtikas izstādi Baltijā. Pērn izstādē piedalījās 720 uzņēmumi no 35 valstīm. Riga Food var gūt ieskatu nozares tendencēs, smelties idejas ēdienkartei, kā arī gūt jaunas zināšanas par ēdināšanas biznesa attīstīšanu.

Dayton SIA izstādītā produkcija būs izvietota starptautiskā izstāžu centra “Ķīpsala”, kas atrodas Rīgā, Ķīpsalas ielā 8, hallē nr. 2 – stendi D10/D12 un E15/E17.

Gaidīsim Jūs mūsu stendā!

>> PIESAKIES IZSTĀDEI ŠEIT! <<

Riga Food 2018

21.08.2017 » Lai kafija būtu brīnišķīga!

Franke ir pierādījis: darot lietas pareizi, ar iedvesmu un prieku, cilvēki ir apmierināti un gandarīti. Radot jaunus produktus, Franke mērķis ir, lai viss notiktu viegli, atrastos rokas stiepiena attālumā, izskatītos lieliski un darītu cilvēkus laimīgus.

Franke zīmols ir nesaraujami saistīts ar pozitīvām emocijām. Šīs kompānijas produkti ir viegli lietojami, izceļas ar dizainu, un jūs būsiet lepni saukt tos par saviem.

Franke kafijas aparāti

Tase kafijas ir lieliska pārbaude viesmīlībai. Bieži vien restorāna viesi pabeidz maltīti ar tasi kafijas. Kā zināms, lai pagatavotu gardu un aromātisku kafiju, nepieciešama gan prasme, gan labas kafijas pupiņas, gan kvalitatīvs kafijas pagatavošanas aparāts.

Izstrādāt kaut ko jaunu kafijas pagatavošanas jomā, protams, ir izaicinājums. Veidojot Franke kafijas aparātu, par atslēgvārdu tika izvēlēts “brīnišķīga”, jo kafija ir dzēriens, kas rada sajūtu. Šajā gadījumā uzdevums bija radīt brīnišķīgu sajūtu: gan gatavojot kafiju, gan to baudot. Ar šādu nolūku tika strādāts pie vissīkākajām detaļām.

Ar Franke kafijas aparātiem var pagatavot gan tradicionālu kafiju, gan plašu dzērienu spektru, kuru var pasniegt bāros, nelielās kafejnīcās vai augstākās klases restorānos un viesnīcās. Franke aparātos gatavotā kafija ir garantija, ka viesi būs apmierināti.

Lai novērtētu, vai tasīte kafijas vai espresso kafija ir laba, pastāv vairāki pamatkritēriji: vizuālais, aromāts, garša, pēcgarša. Ja visi šie kritēriji savā starpā lieliski saskaņojas un papildina viens otru, padarot to par vienu veselu, tad tāda kafija ir izcila.

Ar Franke kafijas aparātiem jūs varēsiet pagatavot izcilu kafiju.

Franke A sērijas kafijas aparāti: perfekti restorāniem un viesnīcām

A sērijas kafijas aparāti gatavo izcilu kafiju, kā arī piedāvā plašu citu dzērienu izvēli. Tos var viegli lietot gan personāls, gan apmeklētāji. Tie ir lieliski piemēroti arī viesmīļiem, kas apkalpo galdiņus. Šos kafijas aparātus izvēlas daudzi restorāni visā pasaulē, jo to galvenās priekšrocības ir:

* augsta dzērienu kvalitāte;

* intuitīvs skārienjutīgais ekrāns;

* viegla uzturēšana un kopšana;

* viegli lietojama progresīva tehnoloģija;

* elegants dizains.

Lietotāju īpaši uzrunā šo kafijas aparātu intuitīvā vadība un elegantais dizains. Aparāti ir aprīkoti ar automātisku tīrīšanas sistēmu Clean Master vai Easy Clean, tādējādi atvieglojot personāla darbu un ekonomējot līdzekļus.

Franke kafijas aparāta dzirnaviņas ir aprīkotas ar keramiskiem diskiem, kas nodrošina kafijas pupiņu vienmērīgu, kvalitatīvu malumu.

Skārienjutīgais ekrāns ir ērts un viegli lietojams, kurš rāda dažādus kafijas variantus vai piedāvā lietotājam intuitīvu panorāmu ar pašapkalpošanās opcijām.

Franke A800 un A1000 modeļi ir veidoti tā, lai varētu pagatavot augstākās kvalitātes kafiju un citus dzērienus ātri un lielā apjomā.

Franke A sērijas kafijas aparāti ir nepārspējami dzērienu pagatavošanā ar pienu. Gatavojot dzērienu, kura receptē paredzēts piens, aparāts nodrošina nevainojami putojošu pienu ar vēlamo faktūru, aukstu vai karstu – individuālam rezultātam.

Lietas vienmēr var darīt labāk, gudrāk un daudz interesantāk.Tāpēc aicinām jūs dalīties ar savu pieredzi, lietojot Franke kafijas aparātu.

Franke – Make It Wonderful!

A800_jauna_persp FRANKE_A800_Collage

21.08.2017 » Dayton piedāvājumā: profesionālie mikseri

Lai ēdienu gatavošana būtu viegla un aizraujoša, liela nozīme ir tam, kādu virtuves tehniku lietojam. Viens no nepieciešamākajiem palīgiem ēdienu gatavošanā ir mikseris – putotājs.

Ja meklējiet izturīgu un viegli lietojamu mikseri, tad Handy Tech mikseru piedāvājums ir tieši Jums.

Piedāvājam Handy Tech mikserus (planetāros mikserus) un mīklas mīcītājus, kas atbilst klientu augstākajām prasībām. Tie nodrošina daudzveidīgu palīdzību gan maiznīcās, konditorejās, restorānos, kafejnīcās un ēdnīcās, gan citos pārtikas ražošanas un pārstrādes uzņēmumos un mājsaimniecībās.

Handy Tech mikseri un mīklas mīcītāji paredzēti intensīvam ikdienas darbam pie lielām slodzēm, kur nepieciešams augsts uzticamības līmenis. Tās ir profesionālas iekārtas, kas pieejamas ar dažādiem tilpumiem (no 5 līdz pat 200 litriem) un ražības jaudām. Piedāvājumā ir gan uz galda liekami, gan brīvi stāvoši modeļi.

Pateicoties mikseru un mīklas mīcītāju jaudīgajiem dzinējiem un izturīgajai transmisijai, mikseri ir ideāli piemēroti visu veidu mīklas mīcīšanai un citu pārtikas produktu sajaukšanai vai putošanai.

Mikseriem ir izturīgs, īpaši apstrādāts metāla korpuss. Iekārtas ir aprīkotas ar drošības aizsargiem (Safety Guard) un papildu automātiskās izslēgšanās slēdzi pārslodzes gadījumiem. Mikseriem ir trīs darba ātrumi vai variators ātruma bezpakāpju izvēlei. Papildus pieejami taimeri ar automātiskas izslēgšanas režīmu.

Mikseru tilpnes ir izgatavotas no augstvērtīga pārtikas ražošanai piemērota nerūsējošā tērauda. Atkarībā no iekārtas modeļa tilpne ir noņemama vai stacionāra.

Iekārtu standarta aprīkojumā ietilpst maināmie uzgaļi: mīklas āķis, lāpstiņa/maisītājs un putotājs. Mikserus ir iespējams aprīkot papildus ar universālu pievadu, kam pievienojama gaļas mašīna vai dārzeņu/siera griezējs/smalcinātājs.

Iekārtas iespējams iegādāties Dayton SIA. Mūsu noliktavā ir pieejami visi populārākie mikseru modeļi, tāpēc iekārtas uzreiz pēc pasūtīšanas tiks operatīvi piegādātas klientam.

Daļu no iekārtam varēsiet apskatīt Dayton SIA stendā izstādes Riga Food 2017 laikā. Izstāde notiks no 06.09.2017 līdz 09.09.2017 izstāžu centrā Ķīpsalā.

B20FA LM series LR-FM-5  7

24.05.2017 » SIA DAYTON saņem pateicību no Valsts Ieņēmumu dienesta

Maija sākumā SIA DAYTON saņēmis rakstisku pateicības apliecinājumu no Valsts Ieņēmumu dienesta par 2016. gadā veiktajām ievērojamām iemaksām valsts budžetā, godprātīgo un atbildīgo attieksmi pret nodokļu saistību izpildi un līdzšinējo sekmīgo sadarbību ar nodokļu administrāciju.

“Esmu gandarīta, ka godprātīgo uzņēmēju skaits ik gadu pieaug. Pērn uzņēmumi ar lielo nodokļu maksātāju statusu ir nodrošinājuši vairāk nekā 90% no kopējiem uzņēmējdarbības nodokļu ieņēmumiem. Jaunākie dati atklāj, ka kopējā valsts budžetā iemaksātā summa ir 6,6 miljardi eiro, gadu iepriekš tā bija mazāka – 6,2 miljardi eiro. Valsts ieņēmumu dienests tuvākajā nākotnē paredzējis pozitīvas izmaiņas padziļinātās sadarbības programmā, lai uzņēmēji justu lielāku atdevi no tā, ka godprātīgi maksā nodokļus,” norāda Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ilze Cīrule.

VID regulāri izvērtē nodokļu saistību izpildi mūsu valstī. Veicot šo uzdevumu, jau ceturto gadu VID izveidojis to uzņēmumu sarakstu, kuru veiktās nodokļu iemaksas budžetā iepriekšējā kalendāra gadā pārsniedza 100 000 eiro. Šajā sarakstā gan netika iekļauti tie uzņēmumi, kuru darba ņēmējiem aprēķinātā vidējā darba samaksa ir mazāka par 70% no vidējās darba samaksas valstī, kuriem par pēdējiem diviem gadiem iesniegtajos gada pārskatos peļņas vai zaudējumu aprēķinā ir uzrādīti zaudējumi (pēc nodokļiem). Šajā sarakstā netika iekļauti arī tie uzņēmumi, kuriem aktuālais nodokļu parāds ir lielāks par 10 000 eiro, kā arī tie, kuriem VID veiktās riska analīzes rezultātā ir konstatēti būtiski nodokļu nenomaksas riski vai arī būtiski riski akcīzes vai muitas jomā.

VID2017

23.05.2017 » Dayton: viss saldējuma pagatavošanai

Dayton SIA piedāvā visu nepieciešamo saldējuma tirdzniecības uzsākšanai –izejvielas un garnīrus, nepieciešamo aprīkojumu un saldējuma pagatavošanas iekārtu īri gaidāmajai vasaras sezonai.

Ar Dayton iekārtām var pagatavot izcilu saldējumu, kas dod iespēju papildināt jūsu veikalu, kafejnīcu vai restorānu sortimentu ar gardiem saldējuma desertiem. Tos iespējams pasniegt gan vafelēs, gan plastmasas trauciņos līdzņemšanai, gan gatavot pasniegšanai restorānā.

saldejums

Saldējuma pagatavošanas iekārta Taylor C708

Latvijā karstā sezona ir īsa, tāpēc saldējuma iekārtas īre šajā periodā ir racionāla un finansiāli izdevīga iespēja. Iekārta ir arī ātri un ērti lietojama.

Dayton saldējuma iekārta Taylor C708 apvieno jaunākās tehnoloģijas un kvalitāti. Tai ir nepārtraukta produkta padeve, tāpēc arī lielas klientu plūsmas gadījumā saldējums būs pieejams visiem.

Iekārta Taylor C708 nodrošina visas izplatītākās soft-serve saldējuma pagatavošanas variācijas, ieskaitot zema tauku satura saldējuma pagatavošanu. Iekārtas saldēšanas cikls ļauj droši uzglabāt piena produktu izejvielas līdz pat divām nedēļām, savukārt skārienjutīgā vadība rūdītā stikla panelī nodrošina ērtu iekārtas lietošanu.

Dayton piedāvājumā papildus saldējuma iekārtām ir arī viss pārējais, kas nepieciešams saldējuma pagatavošanai – gatavā saldējuma masa, Comprital ražojuma sausais maisījums ar vairākām garšām un interesanti garnīri, kas nodrošinās daudzveidīgu saldējuma piedāvājumu jūsu klientiem.

Ar 70 izcilām itāļu gelato garšām Comprital saldējuma maisījumi Speedy nodrošina plašāko saldējuma garšu klāstu tirgū. Savukārt daudzveidīgie Comprital saldējuma garnīri ar dažādu sastāvu un garšām: ķiršu, tiramisū, šokolādes, melleņu, piparmētru, vaniļas, tropisko augļu u.c. ir piemēroti gan iejaukšanai saldējuma masā, gan gatavā saldējuma pārklāšanai, piešķirot tam bagātīgāku garšu un pievilcīgāku izskatu.

Kombinētā kokteiļu un Soft Serve saldējuma iekārta Taylor C606 ar pasterizācijas funkciju

Iekārta Taylor C606 ir viegli lietojama un kopjama. Ar to var pagatavot gan kokteiļus, gan saldējumu.

Ir iespēja pasniegt četras dažādas kokteiļu garšas. Novietojiet glāzi uz glāžuturētāja zem produkta izsniegšanas uzgaļa un nospiediet izvēlētās garšas pogu: saldēta kokteiļu masa un sīrups tiek automātiski samaisīti un pasniegti glāzē. Kad glāze ir piepildīta, porciju kontrole izslēdz sīrupa padevi un pēc īsa mirkļa aizveras arī kokteiļu masas padeves vārsts, nodrošinot, lai nesajaucas garšas.

Taylor C606 kokteiļu sīrupa sistēma

Sīrupu padeves sistēma nodrošina sīrupa padevi no oriģinālā iepakojuma, kas atrodas apakšējā priekšējā nodalījumā. Sīrups var saturēt mazas, mīkstas daļiņas, piemēram, augļu daļiņas un sēklas, lai varētu pagatavot augstas kvalitātes kokteiļus. Peristaltiskie sūkņi piegādā precīzu sīrupa daudzumu – labākai garšai un konsistencei. Katrai sīrupa tvertnei mikroprocesoru kontrole kalibrē pareizu sīrupaplūsmu ar pirmo reizi, bez papildu korekcijām.

Iekārtas Taylor C606 īpašības

Iekārtai ir ikdienas sildīšanas un dzesēšanas cikls, kas ļauj droši uzglabāt piena produktus pat līdz divām nedēļām, kad nepieciešama pilnīga iekārtas tīrīšana. Iekārtas ar pasterizācijas funkciju domātas paaugstinātai produktu uzglabāšanas drošībai, kā arī atkritumu apjoma un uzturēšanasun remonta izmaksu samazināšanai.

Iekārtai Taylor C606 ir skārienjutīgs vadības panelis, kas iebūvēts rūdīta stikla panelī. Atbilstoši mūsdienu prasībām iekārtai ir indikācijas lampas un skaņas signāli, kas brīdina lietotāju, kad papildināma saldējuma masa vai veicama kāda cita funkcija.

Ieprieciniet savus klientus ar saldējumu vai kokteili, kas gatavoti Taylor C606 vai Taylor C708 iekārtā!

Par saldējumu un kokteiļu gatavošanas iekārtām, to tehniskajiem parametriem un iegādi vai īri var uzzināt uzņēmumā Dayton SIA.

c708 snowserve_syrups c606

04.04.2017 » Digitalizējiet iepakošanu: Bizerba izstādē „Interpack 2017”

Bandeau-Interpack

Bizerba piedāvā jaunus risinājumus digitālās transformācijas, pārtikas drošības, loģistikas un marķējuma jomā šī gada starptautiskajā iepakojuma nozares izstādē (Diseldorfa, Vācija; 2017. gada 4-10. maijs; 14. zāle, stends B14).

Daudzas kompānijas izmanto digitalizāciju, lai palielinātu produktivitāti un samazinātu izmaksas. Diagnosticējošajam programmnodrošinājumam šajā kontekstā ir būtiska loma. Izstādē piedāvātie risinājumi ietver Bizerba mākoņa platformu, kas balstīta uz MS Azure, GLM-levo produktu svēršanas-marķēšanas sistēmas un BRAIN2 rūpnieciskās programmatūras, iekļaujot nepieciešamo augsti jutīgo aprīkojumu savienojumam ar programmatūru.

Digitalizācija, diagnosticējošais programmnodrošinājums, aprīkojuma kopējā efektivitāte (OEE)

Ar diagnosticējošo programmnodrošinājumu digitalizācija piedāvā jaunas iespējas servisa segmentā, kā arī: ar sensoru palīdzību iegūtie dati par aprīkojumu tiek izmantoti, lai radītu mākonī izvietotu aprīkojuma virtuālo reprezentāciju, ko papildina reāllaika datu analīze. Tādējādi, jebkuru vājo punktu vai detaļas bojājumu var atklāt ļoti agrīnā stadijā un aprīkojums pats var par to paziņot tehniskās apkopes komandai.

Izstādē Bizerba izveidos kontroles centru, lai demonstrētu visu savu digitalizācijas un diagnosticējošā programmnodrošinājuma risinājumu portfeli. Stendā izvietotais aprīkojums būs savienots ar iekārtām kompānijas galvenā biroja telpās Balingenā, lai varētu uzskatāmi parādīt iekārtu integrāciju un darbību izpildi attālināti, tostarp traucējošas ietekmes simulāciju. Tiks parādīti iespējamie kļūdu ziņojumi kopā ar aprīkojuma kopējo efektivitāti (OEE), kā arī uzlīmju atlikuma kontrole, izmantojot spraudņa (plug-in) sistēmas uz informācijas paneļa stendā.

Pārtikas drošība ir pirmajā vietā

Pārtikas atsaukšana izmaksā dārgi un sliktākajā gadījumā tai ir negatīva ietekme uz zīmola reputāciju. Uz šī fona, iepakojuma nozares izstādē, Bizerba demonstrēs iemeslus pārtikas atsaukšanas kampaņām kopā ar iespējamām sekām un risinājumiem. Būs izstādītas arī dažādas pārbaudes sistēmas, metāla, plastikas vai stikla noteikšanai. Turklāt kameru sistēmas pārbaudīs, vai pareizi marķējumi tiek līmēti uz pareiza satura un pareizā vietā.

Šī gada Interpack izstādē tiks runāts arī par hermētiskās šuves kontroli, īpašu uzmanību pievēršot piesārņojuma noteikšanai, šuves kvalitātei un iespējamiem iekļāvumiem, piemēram, gaisa burbulīšiem. Demonstrācijās tiks izmantoti īpaši sagatavoti iepakojumi, lai parādītu, kuras ierīces ir paredzētas dažādu defektu noteikšanai.

Partijas izmērs un pildīšanas sistēmas

Pasūtīšana tiešsaistē rada jaunus izaicinājumus ražošanas līnijām, jo īpaši svaigās pārtikas sektorā. Šajā jomā Bizerba piedāvā dažādas pārtikas marķēšanas pieejas, ko var izmantot produktu marķēšanai individuālā, drošā un līdzsekojamā veidā pat pilnībā automatizētos ražošanas procesos.

Ēdiens, kas pagatavots atbilstoši konkrēta klienta vajadzībām, kļūst aizvien populārāks. Bizerba viedie risinājumi aprīkojuma un programmatūras savienojamībai nodrošina elastīgu un efektīvu partijas izmēru ražošanu.

Loģistika un Marķējums

Izstādē būs apskatāms iepakošanas galds un rullīštransportieris, lai parādītu iepakošanas procesu ar klientu pasūtījumu individuālu izpildi. Tiks piedāvāti arī dažādi svara receptori un termināli iepakojuma nosvēršanai un marķēšanai.

Marķējuma sektorā īpaši tiks izceltas caurspīdīgas termālās etiķetes, kas nodrošina iepakotā produkta labāku pārskatāmību. Šī gada prezentācijā uzmanība tiks pievērsta arī daudzslāņu etiķetēm, kuras atbilst prasībai par vairāk informācijas izvietošanu uz maza formāta laukuma, kā arī RF etiķetes, kas kalpo kā papildu līdzeklis pret zādzību.

Mūsdienīgi risinājumi, tostarp industry 4.0, Lietu Internets, diagnosticējošā apkope, daudzējādu sistēmu savstarpējā darbība, kā arī pieejamība un servisa apkalpošana – tas viss ietilpst Bizerba piedāvājumu portfelī, ko atspoguļos jaunas, individuāli konfigurējamu pakalpojumu paketes. Klienti var paši izvēlēties sev nepieciešamo pakalpojumu klāstu saskaņā ar savām individuālajām prasībām sadaļā „My Bizerba”. Turklāt Bizerba piedāvā ļoti elastīgus nosacījumus, piemērojot maksu tikai par izmantotajiem pakalpojumiem, nevis par aprīkojuma un programmatūras iegādi nākotnē, tādējādi sniedzot klietniem iespēju, izveidot pašiem savu portfeli, kurš sastāv no pieejamības, apkopes un apkalpošanas visa ekspluatācijas laika periodā.

Par Bizerba

Bizerba saviem partneriem ražošanā, tirdzniecībā un loģistikā piedāvā pasaules mērogā unikālu risinājumu portfeli ar aprīkojumu un programmatūru, kas radīts ap centrālo vērtību „svars”. Šis portfelis ietver produktus un risinājumus produktu sagriešanai, apstrādei, svēršanai, naudas saņemšanai, pārbaudei, nodošanai ekspluatācijā un marķēšanai. Plašs pakalpojumu klāsts no konsultēšanas un apkalpošanas, etiķetēm un rezerves daļām līdz pilna portfeļa līzingam.

Kopš 1866. gada Bizerba ir sniegusi ievērojamu ieguldījumu svēršanas tehnoloģiju attīstībā, un šobrīd uzņēmums ir pārstāvēts 120 valstīs. Klientu bāzē ir gan globālas tirdzniecības un ražošanas kompānijas, kā arī mazumtirdzniecības uzņēmumi, maizes ceptuves un gaļas pārstrādes uzņēmumi. Kompānijā kopumā strādā 3900 darbinieku visā pasaulē, tās galvenais birojs atrodas Balingenā, Bādene-Virtemberga, un tas ir ģimenes uzņēmums jau piektajā paaudzē. Kompānijas ražotnes ir izvietotas Vācijā, Austrijā, Šveicē, Itālijā, Francijā, Spānijā, Ķīnā un ASV. Bizerba ir arī savs pārdošanas punktu un servisu tīkls visā pasaulē.

Izstāde notiks izstāžu centrā Messe Düsseldorf GmbH Vācijā, Diseldorfā, Stockumer Kirchstraße 61, no šā gada 04. – 10. maijam. Darba laiks no 10:00 līdz 18:00. Sīkāku informāciju meklējiet http://www.interpack.com/

Lai mēs varētu operatīvi Jums nogādāt ielūgumus uz izstādi, lūdzu, aizpildiet pieprasījumu:

>> PIESAKIES IZSTĀDEI ŠEIT! <<

1